Usne su vulkan...

XdqiNl.gif




Juče moje usne osetiše svu ljubav koju samo iskreni poljubac može da podari.
Njemu u čast ovaj blog

"Hiljade i hiljade godina
neće biti dovoljno
da iskažu
ovaj tren večnosti
kad si me poljubila
kad sam te poljubio
onoga svetog jutra"
....
(Žak Prever)

Poljubac muškarca i žene najnežniji je i najsnažniji ljubavni dodir, koji odaje želju ljubavnika za potpunim telesnim i duševnim stapanjem.
Poljupci su prenosioci prekrasnih poruka ljubavi i miline. Oni su nevidljiva nit koja ljubavi omogućava da izrazi osećanja. Poljubac nije predigra to je susret žednih usana.(Vikipedia, malo preradjena)

a2am91.gif

Ljubimo se,neka poljubaca bude mnogo više. Poljubac može da zbliži dvoje ljudi više nego seksualni čin. Uostalom, zar nije budio začarane lepotice iz stogodišnjeg sna a žapce pretvarao u prinčeve....

23u22ia.jpg


Završiću sa stihovima Mike A:

Usne jedino zato postoje
da s nekim podeliš nešto svoje.
I da ti šapat šapatom vrate.
Usne postoje da se pozlate.

Usne su vulkan tvog tela.
Usne su izvor tvojih reka.
Usne su pupoljak gde se srela
pčela od vetra s pčelom od mleka.

Usne postoje da se procveta
u vatromete neba i sveta.
Usne su da se u dahu zgusne
krilatost zvezda i kometa.

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije,mekše, mlađe i slađe.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje​
 
Ono što je zaista Tvoje ne možeš pokloniti drugima, ali samo ono što je Tvoje
možeš podeliti sa drugima.
Poklanjati je lakše no deliti.
Poklanjanje je usputno, deljenje traži saputništvo; prožeto je strepnjom i zahteva mudrost.
Ono što pokloniš možeš odmah da zaboraviš i sasvim ga se odrekneš. Ono što podeliš deo je Tebe koji nastavlja da raste u drugome. Više ga ne možeš povratiti, a ne prestaje da bude Tvoj.
Deljenje, s toga, ište veru, ogromnu veru da će Nensi... pardon, da će onaj drugi zalivati deo Tebe u sebi, kako ne bi uvenuo.
Zato je deljenje hrabrost.
Kada odlučiš da deliš, u ruke drugog bića stavljaš svoj život i svoju smrt.

Sibirski :heart:
 
Da,usne su kao vulkani,umeju da budu nezne,ali i da rasplamsaju strasti...Zato sam ih i izabrala kao avatar,zato dve teme koje sam otvorila na Erotskim fotografijama...Nista lepse nego kada se usne spoje u neznom i strasnom poljupcu,ali i sve ostalo sto one umeju da pruze jednako je lepo kada se voli...

 
Poljubac buđenja, poljubac nestajanja u oblacima emocja u snažnom otkucaju srca...početak i kraja svesnosti i relnosti dvoje ljubavnika....velika tajna ...


Poljubac, nepresušan izvor isčekivanja i inspiracija, čudo koje se zove čarolija nestajanja.


The_Kiss,_1907-08.jpg


Dodir uzdaha i izdaha. Prožimanje i stapanje, postajanje jedno, predaja duše duši.
 

Back
Top