Pilule za lilule

Uff najvise mrzim kad mi dan pocne sa glavoboljom! Odmah mi ubije svaku inspiraciju za rad, zelju za druzenje ili bilo kakvo drustveno-intelektualno naprezanje. A naravno, kao bas za inat, danas je upravo dan koji zahteva sve. Prvo sto imam preeevisee posla, drugo sto posle posla moram sa mamom da idem da biram wc solju i lavabo za moj novi stan, trece sto treba preziveti rucak sa mojima (tu je i moj brat koji je krenuo u osmi razred i navodno ga danas vec pita hemicarka), cetvrto sto moram ekspresno da se odlucim sta cu sa poslom posto ovako vise ne ide...Naravno ima i peto, sesto, sedmo, ali ajde da stanem kod ovoga.
Sve u svemu ceka veoma naporan dan, a nije mi nidocega. I ono sto mi treba nije nikakav andol, cafetin, analgin, aspirin i te gluposti, vec mi treba neka nova pilulica koji ima efekat za rasterecivanje. Zamislite samo da se u apotekama prodaju pilule za trenutno oraspolozenje, ili za trenutan nalet zelje za radom, ili za trenutno razbudjivanje.
Sto bi Bajaga rekao- Pilule za Lilule!
 
Smirnoff vodka.Za smirenost.:D
452404306_d40a1f7a45.jpg
 
Mozda te glava boli bas zato sto znas da danas imas puno obaveza. Plus, i sama cinjenica da treba da odlucis sta ces sa poslom, dodatno otezava situaciju. Stresne situacije su jedan od uzrocnika glavobolje.
U pravu sa andol, midol, aspirin i ostalo, bolje uzmi neke kapi za umirenje :-) Analgetici ostecuju i jetru i zeludac... Plus sto caffetin stvara zavisnost.
U apoteci postoje takve "pilule" koje ti trazis :-)
Ali, probaj bez njih...
 

Back
Top