Knjige

Shta ste zadnje procitali? Sta se cita najvishe...
Ja citam od kinga Mracnu Kulu ima 7 delova, stigla sam do 4 knjige drugi deo i neeeema je u biblioteci... Izdato... Pojescu se dok je taj neko ne vrati...
A sta ako je uopste ne vrati? Hmmm... :confused:
 
Ma vratice je bre , uzeo je neki revnosan , a ima i da se kupi u knjizhari kod mene u kraju , znam prodavachicu ;) a mozemo i da je zmemou na foricu , Nego .. je l ti ovo furash puma maju ? Moj omiljeni brend .. ma sav sam brendiraT . Posle Najkija preferiram pumu , da ti vimsta .. S ' GUMU ? Ok si ti , lepava , samo shto "kontash" to mi se ne djasvi" mislim "kontash| tako glupo bosanski ..
 
E da , kolko je tebi dina .. slidza ti daje neodredjen broj ;) al stvarno .. jer nEsam pedofil ( pominjesh shkolu neshto ovo ono , chitao sma te loma , da se upoznam sa materij(al)om ;) pa onda videh pominjesh shkolu , al i pivo , pa slomljen krevet , mislim , propao ti , a nije od pritiska , e ******* ,
sada kad nismo mi mladi ko nekada dodji da propadamo .. zajedno ;)))))
 
Ajd kazhi ti chika Alexandru kako da ufuram na blog , mislim da ga je lepo ispishem , da chita polupismen svet , i da se divi , autoru remek dela , obichno ..
 
je li minaqua , shta je bilo tako frapantno po tebi .. da si tako reagovala , uz neizbezhan uzdah ? A shto ti lepo ne probash sa pink tv om .. imash ok predispozicije ( mentalne ;) , ono da budesh voditeljka neka , grand parada i tako .. probaj , plava si , e ******* sad , ne znam kako si gradjena , al ako i tu prolazish , trk kod polupismenih mitrovica , nadji SI 'leba ;)
 
u palmoticevoj je bolje imash prepodnevni program, rucni rad, pravis razne rukotvorine... to je cool, smiruje... masa ljudi to nije radila od opste-tehnickog a i tad su uglavnom radile tate... steta sto ne razrade malo te aktivnosti da ima i josh ponesto.. u lazi valjda nema niceg tutnu ti lek i uzivaj.. mislim
 

Back
Top