D A LI ....

Nisam nacisto sa samom sobom,da li sam pogresila,da li jos uvek gresim ili je ispravno to sto sam uradila...i jos uvek radim..
Da li je ispravno to sto sam sebe prosula pred njega kao kofu vode,otkrivajuci mu sve svoje bez stida,srama,straha,strepnje...Da li je pametno to sto on zna sva moja osecanja,sve moje radosti i zalosti,strepnje,strahove,nadanja,slutnje,mastanja...sve zna...
Da li je pametno sto mu govorim sva moja razmisljanja,zamisljanja,premisljanja,bez ikakve cenzure i bez straha...
Da li je pametno to sto zna koliko ga volim,sto zna koliko mi znaci,zna da necu moci bez njega,zna da mi znaci mozda vise i od sopstvenog zivota...
Da li sam trebala da ga pustim da me otkriva polako,deo po deo,onako kako to muskarci vole...umesto sto sam mu sve sama otkrila...
Da li je pametno sto sam mu se dala odmah...prvoga dana,prvoga sata...prvoga minuta...bez izgovorene reci...bez stida...bez straha...bez laznog moralisanja...bez razmisljanja...
Da li je glupo sto se sve ovo uopste pitam...kada sam vec sve to uradila....
 
Ja mislim da je sad kasno za razmisljanje,nakon svega moze biti samo prostora za sumiranje.A ,ako i nakon svega on zloupotrebi tvoju iskrenost,pa onda ne zali,nije ni bio onaj pravi.
 
Da si postupila drugacije, ti sama u toj vezi ne bi mogla uživati, a tada ni vas odnos ne bi dosao u fazu da skapiras da nesto nije ok ! Ponašaj se kako osecaš, sledi svoju intuiciju i neceš pogrešiti... i MOLIM te bez preispitivanja, to je čista danguba ! p.s. Da li i on to radi ? naravno da NE !
 
Mozda je cesto bolje ostaviti jedan mali dio i za sebe ali ovako ces najlakse znati je li pravi ili ne.Ukoliko mu nije dovoljno ovo SVE,pa nista,nije ni bio za tebe.Neke stvari je bolje shvatiti ranije, nego kasnije
 

Back
Top