Ne pitajte...

Prvo i kao najbitnije. JA NOCAS NISAM SPAVALA NA SVOM KREVETU! Negde oko pola 2 kad sam taman pomislila da utonem u carstvo snova da bi ustala ranije i satro ponovila matematiku, krevet je odlucio da propadne cak 5 puta. Bila sam na ivici da zaplacem... Iznervirana, pokupila sam se i otisla u dnevnu sobu da spavam. Da li je dovoljno da kazem da sam ZASPALA u 9 sati? Da,da... Danas u 9, spavala sam citava 3 sata. U 7 ujutro taman kad sam pomislila da cu zaspati, ustao je tata i krenuo da lupa po onom jadnom krevetu i da lupa... i luuupa... U skolu nisam ni otisla, pa jesam ja kriva? Optuzicu krevet.:roll: Oticicu samo na pismeni jer ne zelim da propustim to zadovoljstvo pa dobijem jos jednog keca. Vidite kako volim matematiku? Imam cak i jako zanimljivog profesora, ovo je on nama rekao jednom... Koga je citirao nemam pojma... Mozda cak i sebe
'Covek je na pravom putu ako ide u smeru u kojem ide njegov najveci strah'
Napisacu to na pismenom, mozda dobijem 2 za to sto slusam na casu...
Ma ne vredi, verujte mi... kad me ne stedi ni jer sam jedina devojka u razredu nece ni zato sto zapisujem njegove citate... A da ja lepo na celu napisem 'MENI NA FAXu NECE TREBATI MATEMATIKA'? Mislim da cu time sebi obezbediti popravni...
Nista... pozelite mi srecu ;)
 
Pa zar nisam navela da sam spavala samo tri sata? A za predhodni dan, pa... ne znam sta mi se desilo... telo mi je jednostavno trazilo sna i nije htelo da se probudi dok ne dobije to sto hoce...
 
hahaha, neeee, stvarno propadne...Daske koje drze dusak su dosta kratke, ko god da ga je pravio... uf, prava budala majke mi... A izgleda da se krevet jos rasirio... hmmm od starosti sigurno :) i sad daske propadaju, da znas kakav gadan osecaj kad si pijan i kad propadnu...
 

Back
Top