Krevet mi je propao i stvarno je 10.12.2007,

Ne znam ni zasto sam se registrovala, ni zasto ovo radim ali kazu ljudi da je zanimljivo...
Desilo mi se nesto cudno danas... Ne znam sta se u medjuvremenu desavalo sa mojim telom ali probudila sam se u 13:15, pogledavsi par puta na sat i u telefon uverila sam se da je 13:15 i da sam sasvim sigurno zakasnila u skolu. Pa sta? To me nije nesto ni potreslo... zasto bih isla danas u skolu? Ionako je lose vreme.... Nego zasto sam se ja uspavala? Legla sam u po meni normalno vreme, bilo je oko 2, sasvim sam sigurna da sam podesila alarm da mi zvoni u 8 jer sam htela kao nesto malo da ucim, uradim vezbe, odem do solarijuma... I tako sam ja bila ubedjena da je danas 09.12.2007, hmm jos sam par puta gledala u kalendar jer sam upisivala neke obaveze da ne zaboravim... tacno se secam da sam za sutra, tj 11.12 stavila podsetnik da kupim neki lak i onda mi se desi da dodjem na net i da se zacudim kako je neko mogao da pogresi datum... pa danas je 09.12.2007, kako su ljudi cudni. A ipak sam ja ta koja je cudna i zbunjena... Ko bi rekao... Ne nije to zaljubljenost. Oprostila bih sebi u tom slucaju. I sta sam uspela da uradim danas? Pripremala se za sutrasnji pismeni iz matike nisam, naravno. Zavrsila sam sa citanjem jako zanimljive knjige, ako nekoga zanima 'Dnevnik sludjene buduce mame' Lora Vulf (ne... ne zanima me da imam decu, ne makar jos 10 godina...), otisla na tretman lica, i u solarijum. Pa ko kaze da mi je dan propao? Pa ne mogu da kazem da je dan propao, ali jeste moj krevet... I to dva puta danas! I jednom u subotu... Ili u nedelju ujutro. Nisam sigurna jer sam bila obeznanjena od piva... Psssst, nemojte nikome da kazete a ja obecavam da necu vise piti pivo... uvek me boli glava sledeci dan. A nemojte da pomislite da je neko bio pored mene u krevetu, pa da je propao pod pritiskom. Osim ako se ja nisam ugojila... Na taj krevet jedva ja stanem s obzirom da je kupljen kad sam imala 10 godina. Necu vise da pisem, jel ima kao neko pravilo bloga koliko puno mozete da pisete a da ne smorite ljude? Kontam da sam vas vec smorila... Ako jesam, onda ovog trenutka prestanite da citate jer ima jos. Salim se, nema vise... do sutra, hehe... Mozda mi se ovo u sustini i svidi... Vozdra
 
Vidis u pravu si... Sad sam se setila da sam za moj rodjendan (ne pitaj koji, matora sam, hehe) kupujuci neku tortu, pitala baku jel ovo 2008 ili 2007... Ali nije da je to bila samo pomisao, nekih 15 minuta sam se ja STVARNO dvoumila koja je godina. A onda sam skupila hrabrosti i zarad svog mentalnog stanja pitala baku. Zena se nije ni zbunila iako je oko 50 god starija od mene. Znaci... vreme je da se zapitam... Jel to od alkohola... ili od... :)
 

Back
Top