San letnje noci

Od momenta kad sam ti prisla te tople avgustovske veceri celo telo mi je strujalo.Od zelje, secanja i nekih osecanja zapokanih duboko u meni. Osecam bol u utrobi , peku zive rane proslosti. Toliko duboko zelim te u sebi. U svojoj utrobi , svojoj sustini, da je ispunis, popunis , da ostane tvoj trag, tvoje seme u meni. Da znam da sam veceras bila tvoja. Imaj me celu, hocu da te osetim veceras ko nekad. Poseduj me bez zadrske, divlje i nemilosrdno. Kao uvek, bez milosti setaj svojim jezikom po mom telu do tacke kada se gubi dah i secanja krecu da se tope. Podseti me sta sam to toliko na tebi volela. Svom silinom prodri u mene. Ukroti me pred svim tim ljudima.. Siluj me jezikom, neka ti moji prsti pokazuju put koji napamet znas. Stavi ga u moju ruzicastu vlaznost, pocecu da stenjem. Ispij sve moje nektare.. Probaj moj ukus i oseti tako i onog ko me poseduje svake veceri. Ukradi me , jer sanjam te .. Ogrebacu te , ugrizi me.. Obelezi mesto na kom si me ljubio, nateraj me da zazalim ujutru. Da prljavi ples i razmenu tecnosti sa tobom veceras ujutru moram da platim. Zadovolji mazohistu u meni. Onu u ovoj devojcici koja zeli da joj vezes ruke i kao nekad je izludjujes poljupcima. Onu koja zeli da te jase neobuzdano u ritmu koji odredjuju tvoje ruke na mojim kukovima. Onu koju je spremna da bude tvoja po svaku cenu... Ali samo veceras sam tvoja boginja, tvoja vestica..

Jer ja sam tvoj otvoreni cvet veceras.. Samo tvoj...
Ti si moj ljubavni strucnjak.. Moj gospodar..
I svece koje gore , jer su fine i meke, kao svedoci..

Budi moj san letnje noci..
Jer..

Jedino onaj ko te povredi može da te zadovolji.

Samo onaj ko ti nanese bol može i da ga otkloni.

A ti si me povredio.. I ostajem samo do koske zadovoljena ja.. I mazohista u meni.
.........
 

Back
Top