Zelim da imam svog ... mog ...

... ma ne bih ja njega nazvala robom, zato shto ni sebe ne smatram gospodaricom, ali recimo da mi je zelja da imam osobu koja ce da me obozava, ali odistinski, a ne zbog igre. Volim servilne, odane, privrzene, pazljive osobe, ali ne u meri da nemaju svoje 'ja', vec vishe da su savitljivi, da umeju da progutaju ego i da nisu sujetni.

Imala sam u jednom petogodishnjem periodu takvu osobu, koju su drugi nazivali mojim robom, videvshi nash odnos, ali ja to ipak nisam tako posmatrala.


U svakom sluchaju - dopada mi se, shta god da je.
 
Sjajno.
Jos na blogu nisam procitao intimniju ispovest, koja prikazuje dubinu duse i tananost osecanja.
Do srzi si se, po prvi put, ogolila pred milionima citalaca, ne libeci se da otkrijes lomove unutrasnjeg bica i krhkost osetljive devojcice koju krijes u sebi.
Rispekt.
 
Bila sam njegova Boginja ..

Bez sve shale, chovek me je tako nazivao. I danas smo u kontaktu, zaista nas vezuje neka bliskost, secanja, lepi trenuci.

A ja ...

Rodjena kao starija sestra, miljenica uze i shire familije, svog dragog oca, porodichnih prijatelja, od malena sam imala ulogu nekoga ko je u centru paznje, pa me je to pratilo i kasnije kroz shkolovanje a i devojashtvo. Htela - ne htela, okruzena sam bila ugadjanjem, pohvalama, divljenjem, a rezultat je bio moj gordi stav i beskompromisnost u odraslom dobu. Shmizla, reche mi jedna zena pre nekoliko meseci ..


Ovakav karakter, koji se kao lepeza rashirio preko svih zivotnih polja, verovatno je trazio mushkarca koji bi nastavio taj niz ugadjanja u beskonachno - i odabirao za partnera upravo servilne osobe, a odbacivao one koji su i sami imali potrebu da im se ugadja.

Mom karakteru, mojoj naravi, trebao je poslushan (popustljiv) mushkarac, ali ipak ne toliko ponizan da bih sa njim brisala pod, jer mi se takva slika ne uklapa u viziju choveka sa stavom, svojim 'ja', odluchnim, jakim i mentalno i telesno, kakvog bih zelela pored sebe.


Moji seksualni apetiti nikako ne mogu da se zaustave na malom, skromnom, polovichnom seksu, i bez uchesca svih mogucih udova koje chovek poseduje. Shto reche moj bivshi dragi, hobotnica mi treba, a eto, on je to sasvim lepo uspevao godinama.

Zbog toga smo se i sreli jednog zimskog dana, seks je bio motiv nasheg susreta, a zavrshilo se posle pet godina i mnogo, mnogo, zadovoljstava.


Nikada pre toga nisam srela takvog choveka i bila sam, ne malo, iznenadjena kada mi je skuvao prvu jutarnju kafu, doneo je u krevet na svojoj ruci kao na posluzavniku, onako vrelu, drzeci je sve dok nisam popila. Ruka mu nije zadrhtala, nije je pomerio iz tog nekog ukochenog polozaja koji je imitirao stochic, ne obaziruci se na moje negodovanje takvom uslugom.

Ok, pomislila sam, drzi vrelu sholjicu kad ti ne smeta :)


I tako je pochelo moje 'razmazivanje'. Vechito je bio na oprezu gledajuci kraichkom oka svaki moj pokret, spreman da skochi i priskochi. Gotovo da nisam morala nishta da trazim - jer on je pitao unapred i pretpostavljao shta mi je na umu. Ako sam pogledala ka chesmi, on je vec skochio po vodu, ako sam ushla u kucu on je bio na kolenima i skidao mi cipele, ako sam pruzila noge u njegovo krilo odmah je masirao stopala, ako je napolju bilo hladno duvao je u moje prste da ih zagreje, iz prodavnice je nosio sve moguce kese pune namirnica dok sam ja hodala pored njega praznih ruku, i nikada se nije zalio da je umoran i da mu je teshko.

Umeo je i prozore da opere i da uradi svaki kucni posao najbolje moguce, imao je veshte ruke za popravke, a i za masazu. Beskrajno strpljiv i temeljan, kad se dohvati mog tela prestajao je tek kad ja kazem da mi je dosta. Takav je bio i u seksu :)

Brijao mi je ribicu, radio mi pedikir, donosio mi posudu u koju bih pishkila ako me mrzelo da idem do toaleta, chekao da zavrshim, a zatim odnosio.

Za vreme rata, dok smo u pochetku boravili po hladnim sklonishtima, sedeo je satima se ne pomerajuci, drzeci moju glavu u svom krilu ushushkanu u njegovoj perjanoj jakni, a ja sam spavala zatrpana cebadima, dok su se njemu noge smrzavale. Pitala sam ga da li mu je hladno, ali ne, njemu nikad nishta nije smetalo.

Jedne zime, kada sam se iz njegove kuce vracala svojoj, a preko noci napadao veliki sneg, prokrchio je stazu sve do glavne ulice, gde sam imala nameru da uhvatim taxi, a eto, da se ne bih kvasila.

Inache, ti nashi susreti u njegovoj kuci bili su pravo zadovoljstvo. Pored seksa & mazenja u izobilju, divnih razgovora i vechernjih shetnji, jutarnji ritual je bio neizostavan. Ustajao je pre mene i odlazio u pekaru po sveze kifle, a zatim aranzirao posluzavnik pecivom, jogurtom, chokoladicom i kafom ... i budio me, chesto drzeci taj posluzavnik do mog poslednjeg zalogaja.

Pa kome ovo moze da smeta i da ne trazi ponovo takvog ... hm, pa ja ne bih rekla roba, a vama kako drago :)
 
I? Šta bi na kraju- dosadilo mu?

Brijao mi je ribicu, radio mi pedikir, donosio mi posudu u koju bih pishkila ako me mrzelo da idem do toaleta, chekao da zavrshim, a zatim odnosio.

Pomislila sam da si invalid dok sam ovo čitala ;)....no ok, kome to ne smeta....
Ali iako tebi ovo liči na čoveka sa stavom, meni više liči na roba, na nekog ko uživa da bude sluga (podseća me na one lude Hitlerove generale što su sve radili samo sa ciljem da njemu ugode, jer je on ipak Hitler....meni to malko bolesno, to idealističko obožavanje, ta potreba da se svim silama dokaže poniznost i pokornost)! E da, i dobro ti pristaje uloga muškarca Balkanca....šteta samo što si žensko ;)...
 
Shteta, m? :) Pa, muskarci koji vole da ugadjaju ne misle da je shteta :) I konachno, i ja u celoj stvari imam izbor, pa kad mi se prenemaze onda tako radim, i zadovoljna sam shto imam s kim da se prenemazem, a kad mi se tako ne funkcionishe uradim samoj sebi sve .. shto je bolja varijanta nego da uvek sve sama radim, ili da budem pored mushkarca koji je u stanju samo sebi da ugadja.

I? Šta bi na kraju- dosadilo mu?

Ne, ja sam prekinula tu vezu, ali iz nekih desetih razloga koji nemaju veze sa ugadjanjem ;)

Ali iako tebi ovo liči na čoveka sa stavom, meni više liči na roba,

Poenta je u tome da ima svoj stav koji je u krajnjem slucaju izrazen i kroz ljubav prema ugadjanju, ali ne bilo kome i svima, jer u kontaktu sa ostalima on se ne razlikuje od prosechnog mushkarca. Dobar je to trip kad ga gledash onako jakog .. a slabog :)
 
Poslednja izmena:
Evo mene opet stvarno si me zainteresovala..
Mozda to neki komentarisu kao "mi robovi" Nemate pojma koliko nama cini zadovoljstvo (bar meni) imati pored sebe zadovoljnu , neznu zenu uvek spremnu na razne neznosti i "bezobrazluke"... Nemate pojma kakvo je zadovoljstvo obrijati ribicu i onako sveze obrijanu liznuti.....ma sta reci...
 
Brijao ti ribicu , a ima stav .. lizao ti istu , a ima stav .. pa .. ima stav , ALI CHUCHETJI ;)
Pazi ovako vesela zheno beogradska , tebi treba tvrda ka ra , ali bash bash , neko poput mene recimo , ne ne , ne bih te ubijao , sem od ku rca , bila bi ti mazhena i pazhena , jednako , al na drugachiji nachin , jer bash me zanima kako bi te taj tvoj bivshi odbranio od mene recimo , na ulici , kad bih ti neshto dobacio ? Sigurna si da ne bi pobegao ? CHAK i kad bih mu odvalio dandaru ? A tadashnju ribu bih mu sigurno dovalio , al od ku rca ;) Zanimljiva si , pishi ..
Intrigantna si makar , smorushe vecinom ovde , ti si ok ..
i tako kazesh , on goL a tebi tjebad .. ma DJentlmen ;)))))
 

Back
Top