Zašto nas ne vole?

1z8ylz.jpg


Do sada smo shvatili da ima mnogo razloga zašto nas ne vole ovi iz Evrope pa neprestano izmišljaju nove razloge da nam otežaju pristupanje EU. Zamalo im nisam poverovao,deluju ozbiljno kada pričaju šta sve moramo da ispunimo da bi smo postali njihov punopravni član. A onda govore o nekoj prošlosti,pa se neko ljuti što nije uradio nešto a mogao je?
Ja sam shvatio da postoji samo jedan razlog zbog koga su oni ljubomorni i to ne mogu da nam oproste. Taj razlog se zovu lepe devojke koje žive u ovoj našoj maloj lepoj zemljici.
Izađite ispred zgrade,na ulicu u kafić,na plažu,fakultet,kancelariju,sportski teren... ma ljudi moji sve sija od te lepote. Ima li ovo negde na svetu? Odmah kažem, nema. I nisu samo lepe nego i pametne i uspešne.

Dođu ovi iz Evrope tako na par dana ili u prolazu i kad vide svu tu lepotu šta drugo da rade nego da nas mrze jer moraju da se vrate u njihove unije a tamo oči ne mogu da uživaju kao ovde.

Nema ti Evropo druge,ako hoćeš da uzivaš u lepoti moraš da nas primiš a shvatićeš to kad tad. Što pre, to bolje za tebe...

Zamalo da zaboravim da od juče imamo i najlepše pegice na svetu pa puknite od muke


nadja.jpg
 
Ne tražimo od slepca oči, ne očekujmo ljubav od nekoga ko je ne poznaje.
Lepotu vide, dobrotu naslućuju a ljubavi se ježe; tu ''boljku'' ne poznaju i strašno je se plaše.
Boje se zaraze za koju vakcine ne važe, kužni smo mi ljubavlju ogrnuti.
 
синоћ бејах у центру

орило се СРБИЈА СРБИЈА

БОЖЕ МИЛИ КАКО СМО МИ ЛЕП НАРОД


ПИРГАВА МОЈА ПОДРШКА И ЖЕЛИМ ТИ ЈОШ СТО

ЧАВЕ ЋЕРАЋЕТЕ СЕ ВИ ЈОШ

МОМЦИ ВИ СТЕ ШАМПИОНИ

СРБИЈА СЕ ЛЕПОТОМ БРАНИ
 
Ma mi smo zemlja u kojoj treba nesto da se desi da bi mi uwideli necije sposobnosti...Neam ja nista protiw Ane Ivanovic,Jelene i Novaka, ali oni oswoje jedan trofej u swojoj karijeri i mi odma docek...daj te bre ne postaje se swecki prwak swaki dan...pogotowu ne kada izaberete tezi put ka sweckom prwaku...Smatram da treba da ih docekamo kao carewe...Nasaoj zemlji samo jos sport moze da wrati neki sjaj...narawno i lepe zene kao sto ti kazes tigre... :)))
 

Back
Top