CRTICE....

LJUBAV JE VELIKA I JAKA ONOLIKO KOLIKO SU VELIKE I SNAŽNE NAŠE ŽELJE...I NAŠA SPREMNOST NA ODRICANJE I NAŠA ISTRAJNOST U BORBI PROTIV SOPSTVENOG SEBIČLUKA

LJUBAV SE MERI SNAGOM DAVANJA I PRAŠTANJA
I NE MERI SE VREMENSKIM INTERVALIMA...JER TRENUTAK VELIKE LJUBAVI JE VEČAN
AKO SMO SPREMNI..... ZA VELIKE LJUBAVI NIKADA NIJE KASNO..MAKAR PROŠLE I PEDESETE..I TADA... U STVARI POČINJE PRAVI ŽIVOT...I KOLIKO GOD JOŠ TRAJAO BIĆE VEČAN JER VELIKE LJUBAVI SU VEČNE.....


opet ja,stvarno ne znam koji mi je...
 
samo to "velika" ne stima, to nam je valjda uslo u usi,
ko sto kaze prvi komentar, merenja nema

i, ne znam koji ti je, al neka ti je :D
i samo tada covek zaista postoji, ma koliko do tog cudno dosao,
Ima ona bajka il mit pretvoren u bajku; ono kada dobije devojka sedam ili devet gvozdenih sandala i valjda i toliko gvozdenih stapova pa da sa njima krene preko brda i suma, pa kad ih podere, onda ce naci dragog kog je krenula da trazi; a ne mogu da se setim, nesto mi se cini da je ona na pocetku nesto pogresila, ne znam sta je tacno uradila:lol:
ps.A danas se nesto cudno desava sa svetom, ozbiljno. Ljudi su se odrekli prava da vole, svi su namestili skoro identicne face i guraju.
Ali ne svi, ne svi:lol: a ni ti svi, ne uvek ne uvek :lol:
 
Ljubav je tako cesto lijepa.
ona je obicno vrlo jaka,
moze bit' gluha i moze bit' slijepa,
ljubav odraslog i ljubav djaka.

Ljubav je za sve i za sva vremena ....
Ako si namerio da istrajes,ne odustaj,pa neka bude sto biti mora...prijatelju,imas svu moju podrsku, ;):heart:

 
Mislim da u zivotu postoji samo jedna VELIKA ljubav...ona prava,sudbinska...i onda se ona nicim ne moze mjeriti niti porediti...i ona ne zavisi od nasih zelja,spremnosti isl.Ona se naprosto desi,obuzme cijelo bice i onda se mi nista ne pitamo...ona je ta koja upravlja nama.Nazalost,velike ljubavi se rijetko realiziraju iako nas prate do kraja zivota....
 

Back
Top