Zbogom draga.....

Nisam ti dugo pisao..Ne znam cemu sve ovo..Voleo sam da ti pisem pesme i price...Voleo sam da te pominjem u svoji pismima i pesmama.Nemam vise snage.Umorran sam i suivise od ovoga..Voleo bih da pre nego sto napustim ovaj svet...Ponovo osetim te leptirice u stomaku...Da se ponovo osetim zivim..jos jednom...Moje inspiracije nema vise...Umor me je stigao draga,ali ne onaj o kome sam ti pisao u ranijim tekstovima i pesmama..Vec kao covek koji je svestan svoje smrtnosti..Poslednjim atomima pisem ti ovo pismo..Ruka si podrhtava dok ti kucam ovo pismo...Kao da me i poslednja kap inspiracije napusta...Poput istrosenog suznja ti pisem,i ujedno se oprastam od tebe draga moja...Toliko si mi dala,toliko srecnih trenutaka si mi pruzila..svakom pesmom i pismom koje sam ti posvetio ovde...Zeleo sm te vise od suncevog sjaja...Vise od vazduha...Ova izmucena dusa ti je dala sve..Ono najbolje sto je u sebi nosila...
Hteo sam mozda mnogo,mozda previse...Vise nego sto sam zasluzio....Veceras dok sam setao,obalom reke...i dok sam sedeo na onoj kamenoj klupicu,koju sam ti bezbroj puta pominjao,shvatio sam da nemam vise nista u sebi...Ljustura sam onog sto sam nekada davno bio..jedna bleda senka..Znam da se mnogi nece sloziti sa mojom konstatacijom,ali to je istina...
Izneverio sam te draga..mislio sam da cu moci,da cu imati snage da izadjem na kraj sa ovim mrakom,kojim sam konstantno okruzen...ali precenio sam se..i svoje moje fizicke i psihicke mogucnosti...ovim putem,zelim da ti zahvalim na svemu.Na tome sto si ovoj romanticnoj budala bila sve..i svetlost i vazduh.I da ti se izvinim,sto sam te razocarao...oprosti mi...Ujedno se na ovaj nacin,zelim i oprositi sa tobom andjele..
Ovo je moj poslednji tekst ovde...Hvala vam svima na podrsci i recima ohrabrenja..koje mi pruziste..svima vama prijatelji moji..i zelim vam puno srece...:)

Romanticus


blackrose.jpg
[/IMG]
 
A šta ću ja bez tebe? Ti si mi prvi prijateljvirtuala, prva ruka prijateljstva...
CodeIcon_emo15.gif


Zadržala bi te da ne odeš dobrotom,
Zadržala bi te osmeesima toplim,
Zadržala bi te rukom prijateljstva.

Pa da napravimo dil!?
CodeCatcher

Neka to bude oproštaj sa NJOM
Tugom, gorčinom, sećanjem, bolom,.

Pohrani ljubav u kutiju sećanja,
Razvej kajanja, žalbe i suze
Po svetu da je traže...

Možda čežnja ljubavi
Doneti ‚‚novu‚‚ ljubav svežu,
CodeIcon_emo24.gif

Da iskupi sve tuge ,
Da isceli rane,
Da okrepi srce bolno, ostavljeno.

Ostani da o svojoj srreći pišeš...
hearts.gif
 
Poslednja izmena:
Bez tebe ovde nista nece biti lepo.Obecao si da ces me stititi prijatelju moj dragi.Hoces li mi oduzeti oslonac pravog prijatelja,podrsku kada nizbrdo sve krene?A ja molim da budes tu.Zavredjujem li druze moj?:heart::think::heart:
 
nemoj to sebi da radis jer i sam znas koliko u tebi jos snage ime.LJubav,lepo je to ali toliko drugih momenata u zivotu ima da se treba radovati svakom danu zivota, svakom izlasku sunca.........Ti znas zasto tako pisem.........
 

Back
Top