Milutine, te quiero mucho

2gwhoafhj6.gif




Kasandra saznaje da se njena sestra Ljovisna koju je ona ubila pre dvadeset godina iznenada pojavila. U stahu da to nije Ljovisnin duh posecuje lokalnu vracaru koja gledajuci u kristalnu kuglu vidi da su Ljovisnu spasili cigani i umesto nje sahranili babu koja je te noci umrla u njihovoj cergi.
Zasto je Kasandra ubila Ljovisnu? Pre mnogo godina iz jednog planinskog sela u strahu da ga seljani ne pretuku pritkama iz paradajza jer im je krao kokoske mladi Milutin,lep i naocit momak pobegne i kako to samo sudbina zna odvede ga do Venecuele. Cim je stigao onako mlad,lep,sirokih ramena i tankih brkcica izazove pozornost tamosnji lepotica. Medjutim njegovo srce osvoji prelepa Ljovisna. Njihova ljubav je cvetala sve dok se nije pojavila Kasandra za koju Ljovisna nije znala jer je njihova majka Blanka u mladosti zgresila sa radnikom sa hacijende koji nije bio po volji njenog oca Huana i ona bude prinudjena da tek rodjeno dete odnese u susedno selo jednoj zeni na cuvanje.Medjutim pred smrt zena isprica Kasandri sudbinu i ona krene u potragu za svojom sestrom Ljovisnom. I bila bi to jedna lepa prica da mladi Milutin ne baci oko i na Kasandru. Posto je Kasandra bila jedna vrlo energicna zena a nije zelela da deli Milutina sa sestrom odluci da je otruje.U medjuvremenu Kasandra rodi Milutinu dve cerke Maricui i Rosio a u "ubijenu" Ljovisnu se zaljubi bogati a stari Migel koji je imao sina Velarda. Taj Migel nije imao srece da nesto pozivi,ode i on na onaj svet ali ostavi Ljovisni veliko bogatstvo. Mladi Velardo potajno zaljubljen u Ljovisnu uspe da je zavede i ona mu rodi dva sina, blizance Anselma i Amadora...

Iza Milutina, momka nemirnog duha u selu iz kog je pobegao ostade zaljubljena Zivadinka. Ona je toliko volela Milutina da zamalo nije presvisnula od tuge za njim ali shvati da joj nema zivota bez Milutina te krene i ona u beli svet da ga pronadje
U velikoj drzavi Venecueli ona ne uspe da ga pronadje na vreme ali posto je ona u Venecueli jedina imala prirodne grudi a ne silikone u nju se zaljubi vlasnik modne agencije,inace ljubitelj prirodnih sisa Francisko i njemu Zivadinka rodi sina Milutina.

slim.gif


Sad ja vise ne mogu da nastavim ovu pricu jer se pogubih u ovim imenima i velikim ljubavima ali znam da su svi imali veoma interesantne sudbine, saobracajke,ostajali nepokretni pa prohodali,oslepeli pa progledali,neke od ovih devojaka su bile ruzne i debele ali posle cudotvornih dijeta postajale prave lepotice,zenili su se i udavali medjusobno,ubijali,nestajli pa se ponovo pojavljivali,svetili se pa se nanovo zaljubljivali,siromasili pa ponovo bogatili....

Jedino sto znam sigurno je da ce Milutinova cerka Maricui da sretne Franciskovog i Zivadinkinog sina Milutina koji je likom pljunuti Mulutin stariji. Odakle znam da ce se njih dvoje sresti?...procitah u novinama da su pozvani iz Vlade da pomognu da zemlja prebrodi ekonomsku krizu. Maricui je ponudjeno da bude guverner a Milutinu ministarstvo ekonomije. Povukla ih rodna gruda i bez razmisljanje se odazvades na poziv premijera. Sad sto ce morati neko vreme da spavaju na tetkinom kaucu i nije tako strasno u medjuvremenu ce se nekako vec snaci.

Znaci susret izmedju njih dvoje je neizbezan a da li ce tu sevnuti neka ljubavna varnica i da li ce tu prici biti kraj ili ce se ispostaviti da je Milutin.......

Dnevnice da li ti poznajes neku zemlju u kojoj je sve ovo moguce?...ja ne verujem da takva postoji?

tq007.gif
 
Bravo..za tvoju inspirisanost ovim serijama koje su predvidjene da nas zatupe, totalno...s toga i povezanost s našim Milutinom i Živadinkom...:D Maestralno si ovo napisao tigre...Kao i svaki tekst koji sa uživanjem čitamo...:D
A Milutina na tetkinom kauču smo , naravno, prepoznali...:hahaha::ok:
 
Druze,sve ja to shvatam.Jednom recju ismevas ih.Ok.Mogli bi tako nesto da probamo o grandu?:think: mislim ljubiteljima istog.Zar ne?ili velikog brata?ili mozda 48 sati svadbe?Ili recimo:Menjam zenu?
Pazi toliko je to tragicno,da nije ni komicno vise....
 
SibirskiTigar;bt35827:
Romanticus - imam svoj stav o svakoj od tih emisija ili ryaliti programa ali nikada mi ne bi palo na pamet da ismevama ljude koji to gledaju,ukusi su razliciti

Drago mi je sto to cujem.Eto covek moze stekne pogresan utisak,da ismevas nekoga ko ima drugacije misljenje ili stav.Kako bi rekli: live and let live...s'toga ne zelim nikoga da ismevam...
 
Poslednja izmena:
Šta zar još ima španskih serija na Tv-u.

EmoSurprise.jpg

Poslednji put sam dobro upamtila, ne sećam se koja serija..ali se dobro sećam panike počinje bombardovanje a ja babu ne mogu da odvojim od seije.

grandma_sml.gif

Svi su mene optuživali da se ne brinem o njoj a nije bilo tačno. Sve sam po PS –u lekove, ćebe, tranzistor, fotelju, baterijsku lampu, termos sa čajem od voća, novine, džemper, rezervne tople čarape, kesu sa slikama , dokumenta i naravno ’’lične stvari’’ bakine . Pitala sam se šta je tako važno u času kada može glavu da izgubi da nosim i Kutiju- zaključanu ključićem . Smorim se dok ritual ne obavim ...na kraju kada je počelo da to bude često, sve sam ostavila dole u podrum osim lekova.
Bože oprosti mi prvo što sam otvorila nakon bakine smrti je bila bakina KUTIJA ....
Nikad neće te pogoditi šta je sve bolo u kutiji.
smilie20shaking20head20NO.gif
 

Back
Top