PRETERALI STE!!!!!

Nadam se da cete svi ovo uspeti da procitate! Ljudi jeste li vi normalni??? Bavite se nekim tugovankama,bogovima iz vasih smorenih uglova,bavite li se vi necim imate li zivote,prijatelje,momke,devojke,porodicu dajte malo tu tragiku vasih kao "tuznih" zivota ostavite po strani.........ja sam mislila da ovo treba da sluzi za zezanje,a ne smaranje i plakanje nad tuznim sudbinama!!!!!!:confused::roll:
 
Ti ne znaš..:o
Pa naravno da nemamo prijatelje, momke, devojke, porodicu..mi nemamo ni živote čak...mi smo izgubljene duše, naši umovi su mračni, pogledi ledeni...sudbine naše su žalosne, sve nade izgubljen..bolje beži dok nisi postala ista....:lol:
.
.
.
:roll:
 
Amen
a025.gif
 
Izgleda da citanje nije samo prepoznavanje slova i povezivanje istih. Treba stvarno citati.
Nisam bas primetila da ovde svi narichu nad svojom sudbom i svojim promashenim zivotima.
Naprotiv, ima bas zesce simpaticnih blogova, a i komentara.
Jos mi je rano da bih svojim duhovitim komentarom zasenila blogere :) i pokazala ne samo da imam zivot, vec i da je prilicno zanimljiv.
 
Avaj, avaj, avaj...
Izvinjavam se što iskopavam temu, ali ja moram da ostavim depresivan komentar, čisto da ispoštujem. I evo - citat mali:
''Svi moji prijatelji kao mrtva deca u kanalizaciji'' - Bjesovi (bend iz GM)...

Eh tužne li sudbe nas blogera od društva odbačenih i stavljenih na sud autora redova gornjih...

Ma daj bre, ovo je mesto gde ssvako može bez ustezanja da priča o onome što ga muči ili što ga uzdiže. Ničije nije da sudi.
 

Back
Top