Foliranti izbaceni ste,napustite kucu fudbala

17338215.gif


Sta je najvaznija sporedna stvar? Zna se fudbal. Istina je da smo vec duzi period na margini fudbalskih desavanja. Razloga ima vise. Nema vise dotacija klubovima iz drzavne kase, privatne kompanije se tesko odlucuju na sponzorstva a vodjstvo u klubovima preuzimaju uglavnom ljudi koji se u fudbal ne razumeju ali zato odlicno znaju da "raspolazu" klupskim parama. Zadnjih godina smo mogli da pratimo veoma uznemiravajuce vesti sa i oko zelenih terena od ubistva Bulatovica, hapsenja Dzajica,bekstvo Terzica iz drzave,agonija oko izbacivanja Zecevica iz Partizana,informacije da je Piksi za godinu dana potrosio 26 milki evra u Crvenoj Zvezdi i poslednju vest da je za ukidanje pritvora i skidanje poternice za Terzicem ponudjeno jemstvo u iznosu od 200.000 evra.
Ne mogu da se bavim sa time ko je odgovoran a ko nije,ko je optuzen i da li je zaista pocinio neko krivicno delo ali u svemu ovome nesto mnogo neprijatno mirise. Niko od nas nije lud, to se vidi i po tome da na nase ligaske utakmice ne moze da se okupi ni saka najvatrenijih navijaca a i sto bi smo isli na utakmice i davali novac sa kojim bi smo samo masnim guskama mazali rep.
Ne znam kako ali znam da je vreme da se nesposobnim folirantima okupljenim oko fudbalskih klubova da crveni karton.
Forum61.gif


Malo nade u malo lepsu fudbalsku buducnost ulivaju nam momci iz reprezentacije koji hrabro koracaju ka plasmanu na Svetsko prvenstvo predvodjenim gospodinom Anticem.
Mogu samo da im pozelim da casno nose boje reprezentacije i daju sve od sebe pa ce valjda sreca i nas malo pogledati.
I jos jednom da ponovim,foliranti dobili ste crveni karton napustite fudbalsku kucu.......

A dok se stanje ne popravi ne preostaje mi nista drugo nego da navijam za njih:

underboob-gallery-26.jpg
 
Jeste, sada je '' vrhunski '' fudbal u Srbijici, ostale ne komentarišem namerno, sveden na papazjaniju opštinskih liga, sudije kupljene za tepsiju ribe i dva piva, igrači koji iz trka centriraju iza gola što je bila sramota u vreme zonskog fudbala kojim sam se bavio do pre 15ak godina, zvezde u usponu, proslave nekih titula, žmurka pred atomskim fudbalom svetskih liga, kuknjava kako nas ne vole i zato nas nema...Ali, Antara i momci drže konce u rukama. I nakon mnogo godina ja ne samo da gledam državnu reprezentaciju nego i navijam. To, Tigre.
 

Back
Top