Kiša....u životu nas...

:heart: I Posle svake Kiše
Sunce Sine....Duga se pojavi
i budImo Srećni Mi...
:heart:

rainbowday.gif
 
ma ne sad vidim tek si mi ovim otvorila oci ko je @zoja....hvala ti mnogo...neka nek citaju a ja cu tab-u reci ko je to....necu brisati ovo vec kopirati i proslediti tab i tek kako ceka takve...ljubim te mnogo hvala sto mi otvori oci...
 
Mislim da je celom forumu pomoc neophodna,jer se u poslednje vreme desavaju cudne stvari....odlaze ljudi bezmalo,bez pozdrava,a verovatno zbog toga sto su izlozeni raznoraznim vidovima psiholoskog maltretiranja.Nije problem ako se to desava sporadicno,jer sukobi su uvek moguci,ali ako se raznoraznim kloniranjima to radi sa dugorocnim ciljem,onda bih se ja zapitala sta je taj cilj.....
Sticem utisak da je krenula hajka na ljude koji nemaju potrebu da budu *shizofreni* i trude se da se na ovom forumu ponasaju onako kako se ponasaju i u svom svakodnevnom zivotu,odnosno da budu ono sto zaista jesu.....na prvom mestu ljudi.
Kome to smeta i zasto,ne znam......ali,svakoj kisi se nadje kisobran,pa se nadam da ce se i ovoj *kisi* naci.....
 
Poslednja izmena:
Sve ovo mi je zaista cudno i nejasno...Zasto odlaze, sta se iza svega krije? Nisam upoznata s pozadinom ove price ali se slazem sa Rev...Cak mi je neko rekao da ako preteram s pisanjem textova, mogu i ja da nestanem???Nista mi to nije jasno...Hoce li neko da mi objasni? :think::hvala:
 
Dragi moji blogeri, ako mi dozvolite - jedan savet:
Nikad ne dižite ruke od onog što volite da radite a što oplemenjuje i vas i druge. Jer, ako se odreknete onog što vas ispunjava zadovoljstvom, odričete se sopstvenog zadovoljstva i istovremeno uskraćujete to zadovoljstvo onima koji ga sa vama dele.
 
Borac za prava zivotinja;bt33270:
Dragi moji blogeri, ako mi dozvolite - jedan savet:
Nikad ne dižite ruke od onog što volite da radite a što oplemenjuje i vas i druge. Jer, ako se odreknete onog što vas ispunjava zadovoljstvom, odričete se sopstvenog zadovoljstva i istovremeno uskraćujete to zadovoljstvo onima koji ga sa vama dele.

Ma za ovo što si napisala i što je TAČNO...lJUBIĆU TE MA BEZBROJMILIONA PUTA...:zag::zag::zag:

:klap:
 

Back
Top