Neko to od gore vidi sve!!!

...ustvari,mi smo već dugo vremena samo prijatelji...Da,samo dobri prijatelji,koji po nekada polažu pravo na onog drugoga.Vremenom će i to nestati...ili neće...Jednom sam čuo od osobe koja se bavi astrologijom,da smo ona i ja ustvari povezani karmički...ha !!! Mada,nikada nisam verovao u takce stvari do tada.Ali,sve što sam tada čuo od osobe koja me vidi prvi put u životu,o meni,o njoj,jednostavno me je nateralo da se malo zamislim.Da li ipak postoji nešto više od onoga što znamo?!
 
Karmicka povezanost znaci da je u pitanju sudbinska ljubav koja se ne moze izbeci.To je ljubav koja ce se uvek iznova desavati u svakom sledecem zivotu (pojam reinkarnacije se ovde podrazumeva),jer se u predhodnom nije u potpunosti ispunila.
Znaci,desavace se dokle god samu sebe ne ostvari u potpunosti(srecni zavrsetak,a ne rastanak).
Eto,otprilike,to je moje laicko tumacenje,jer nisam astroloski edukovana,ne poznajem "nauku o zvezdama".
Ono sto znam,a desavalo mi se,je da mi se cini da odnekud poznajem osobu koju prvi put vidim.Ne toliko likom,vec nacinom komunikacije,pokretima,mimikom,nekim recenicama za koje mislim da su "deja vu",odnosno "vec vidjeno".
Psihologija ima neka tumacenja ove pojave,ali mi ne zvuce ubedljivo.
Kada prvi put ugledas nekog i imas osecaj da ste se vec sreli,najcesci indikator je u pogledima,zapazanje nekog neobjasnjivog sjaja u ocima,postojanje fluida u vazduhu i onog cudnog"citas mi misli"..
To,sa stanovista nauke,verovatno nikada nece moci da bude objasnjeno..
 

Back
Top