Zašto,sve što je lepo ima kraj...

Vreme je došlo da svako ide svojim putem...Suviše je negativne energije među nama,suviše prebacivanja,suviše svega...Jednostavno,ja sam za nju postao običan stranac,koji joj više nije čak ni simpatičan...Želeo sam da nikada ne dođem u ovu fazu,ali...ona to želi više od svega.Želi da živi svoj život,u kome za mene više nema mesta.Ima nove prijatelje,nove ljubavi...hoće novi život.Ja nemam prava da joj ga oduzimam...Ne vredi ni da se bavim time zašto,kako...prošli smo milion teških situacija,ožiljci su očigledno veliki.Znam da će ona ovo pročitati,i zato ne želim da zvučim patetično,znam da joj to smeta.Ja ću je voleti do kraja života,ali ću se truditi da nestanem iz njenog...Zna ona da joj ja želim svu sreću ovoga sveta,i da ću uvek,ma gde bio,misliti na nju.Samo je molim,kada do toga dođe,da me ne traži,ne zove...Neka me pusti da odbolujem kako znam i umem...Ona će zauvek biti moja mala princeza,moj miš...sve moje...
 
Tesko je pomiriti se sa konacnim odlaskom nekoga ko je bio nase sve sto zelimo.
Potrebno je vreme da se prezivi bol,tuga,ocaj,beznadje(bas ovim redosledom dolazeca osecanja)..
Prezivi se uvek..ali oziljci ne zarastaju.
Nasa Gagili je to razumela i otisnula u svoj potpis:
"Sve sto zivi,svoj oziljak ima"..
Znamo da mnogo boli,Skaute,ali proci ce sigurno..
 
Ovako iskreni tekstovi uvek pronadju put i pogode stara bolna mesta.

(Dva dana Uspavanka se vrti u mom svetu,ma gde bila.)

Uspavanka (Legende)

Ruku mi daj i stegni me,
nasmesi se i proći će.
Kriješ al` znam da slutiš kraj,
u oku Tvom se gubi sjaj.

Zagrli me i ne pričaj,
reč ponekad rane otvori,
zažmuri i ne brini,
to nas samo noć iskušava,
ej, to djavo nema sna.

Na usnama trag pepela,
u borama bol skrivena.
Zaboravi na ružno sve
i pusti san kroz zenice.
 

Back
Top