sastaviti osobu

baš me zanima koliko bi se ljudi moglo sastaviti kombinovanjem samo desetak raznih podataka o nekoj osobi. npr:
1.voli italijansku kuhinju
2.voli opuštajuću muziku
3.voli šminku
4.voli filmove
5.voli životinje
6.voli putovanja
7.voli da spava
8.voli more
9.voli prirodu
10.voli komfor

evo, ja sad mogu da iskombinujem nekoliko različitih osoba. daću im i neka nasumice odabrana imena:
Biljana - zaljubljenik u prirodu, životinje, majčicu zemlju,... pripadnik green peace udruženja, borac za zaštitu prava životinja (5, 8,9)
Brane - lenjivac, mrzi ga da se pokrene kad je bilo šta u pitanju, uglavnom se njegov trud svodi na ugađanje samom sebi. blagi hedonista (1,2,4,7,10)
Tanja - prava "fenserica", njen centar sveta su sve stvari koje su "in", koje su luksuzne, trendi, uopšte znak boljeg imovnog stanja (3, 6, 10)
...

verovatno se ove kobinacije mogu ređati u stotine varijanti...

čak i osoba koja bi obuhvatila svih 10 opisa, može da se obrazuje na različite načine. jedna varijanta je i ona
 
Sa ovih 10 osobina, opisala si MENE od A do S!:)
Ne bih nista menjala, mozda bi cak i dodala jos par osobina: emotivna, romanticna, vizuelan tip, druzeljubiva, avanturista, ", velikodusna, pobozna, patriota, nacionalista - srbofil, zenski sovinista /po malo/...itd. Ako znas, Mila moja, da neko zeli ovajkvu devojku, preporuci me!:lol::lol::lol:
 

Back
Top