Mala iz Nedodjije

Sta mislis ko si ti?

Ti si samo jos jedna sporedna uloga.Nemoj da spominjes ljubav,pa cak ni zudnju.Nemoj da mislis da ce mo postojati mi,jer u mom zivotu ti si jos jedan nebitan lik.Mozda ce zvucati glupo,otrcano i jadno,ali ne trebas mi,ni ti,niti bilo ko drugi.Sama sam sebi dovoljna.Upravo sam bila ostavljena na ivici bola.Ali pridigla sam se,sama,a ne uz neciju pomoc.
Dodjem nekad do zakljucka da ste svi vi,muskarci,samo obicni gadovi.I ko kaze da se bez vas ne moze?Bolje da cuvam kuce!
Vi ste za mene od sada,samo niza rasa,neko ko nije ni covek ni zivotinja.
Zakasnio si lepi.Ni sav tvoj egoizam sada ti ne bi pomogao.Ti si jednostavno pogresan lik u ovoj prici.A takvi kao ti i jesu samo za kavez!Kao sto rekoh,zakasnio si,ovo srce je vec dovoljno lagano za ovih 17 godina duso.Nemoj me pogresno shvatiti,ja sam vec potpisala pakt sa djevolom,prodala sam emocije za svoj uspeh.Nikada necu voleti.Svi ce te patiti ili u najmanju ruku me zeleti,ostajacete otvorenih usta kada prodjem.Svi ce te zeleti ali ni jedan nece imati.
Nemoj zaliti,mace,nacice se neka i za tebe.Puna ih je EX YU.Kod vas pale samo one sa 50kg,prosecnom peticom,crne ili plave siskoice,preplanula koza....E pa opis se menja,a ja sam sada nesto,nedodirljivo za sve muskarce ovoga univerzuma...
Zivite i pustite mene da zivim svoj zivot.Necu,nemam nista sa vama.
Nemoj da te prevare poruke kasno u noc,dugi razovori oko ponoci...Ja tako ubijam vreme...Meni prija tvoja paznja,svakoj zeni prija da je pozeljna,a tebe,tebe privlaci moja nedostupnost i rezervisanost.Trebale bi ti decenije da me nateras da promenim misljenje.Nemoj da se trudis seceru!
Puno srece,para i lakih devojaka zeli ti
nikada tvoja
Mala iz nedodjije
 
To sam i ja pomislila sreco... Kad me je ostavio neko za koga sam dala sve sto sam mogla. Za koga sam uradila moguce i pokusala nemoguce. I rekla sam sebi da ce svaki sledeci muskarac ispastati... Ali to jednostavno nisam ja, nisam bezosecajna kucka, a vidim da nisi ni ti...
 

Back
Top