Nije Deda dobra vila!

Dragi Deda Mraze,
Mozda je neobicno sto neko od 17 jos uvek pise pismo Deda Mrazu,al eto,muka me je naterala:-),salim se,al imam tokliko zelja i treba mi pomoc da ih ostvarim.Razlog zbog koga sad pisem ovo pismo je zato sto verujem da ces za manje od mesec dana imati posla,standardno deciji paketici,neposlusni irvasi,nezadovoljni patuljci...
Salu na stranu ja verujem u ovo sto pisem.
1. Bila bi ti jako zahvalna ako bi me malo potpomogo na ekonomskom planu.Necu ti traziti ni 7 na loto-u niti dobitak na bingu i ostalim nagradnim igrama,to ce ti traziti jedno 100 000 000 000 ljudi pa bi verovatno na red cekala do 2050.A meni treba nesto veliko i to u ovoj predstojecoj 2008. i to ako je ikako moguce u prvih nekoliko meseci.Trebalo bi mi nekih 50 000 € za kucu,da mi u njoj soba bude nekih 20 metara kvadratnih,plafon bude teget,zidovi teget srebrni,treba mi i jedno 10 000 € za namestaj u kuci.Trebalo bi mi 30 000 € za auto,golf 4,crne boje,i naravno da polozim voznju iz prvog puta i testove i voznju.Dobro bi mi doslo i nekih 20 000 € za krpice,cipelice,telefon (Nokia kao ivanina samo roze zlatna),novi komp (besprekorni laptop),foto aparat (digitalni samsung),nadogradnju noktiju,solarijum,nadogradnju kose,izlaske svakog petka ili subote...
2. Treba mi neka carobna stvarcica koja bi resila bracno stanje Vesne i Jasne,o ovome pisem svake godine pa bi te zamolila da ovaj put obratis paznju.Znaci deda treba mi bilo sta,napitak,cini,Kupidon...Sve jedno samo nesto sto ce imati dejstvo i trajati ceo njihov zivot.Vesna je sebi nasla mach gay,al daj da nesto odradimo za Jasnu.Tip mora da ima zelene oci,crnu kosu,bude visok od 180 cm do 190 cm,ne bude tvrdoglav,ima love jako puno,ne zivi sa majkom ili bilo kojim clanom porodice,daje nama dvema zadovoljavajucu kolicinu novca (zadovoljicu se sa neke 2000 dinara nedeljno),vozi neki extra auto,ima super gajbu,po njenoj zelji da nije kockar,ali ovde pisemo moje zelje tako da to nije bitno ako ispuni uslove koje sam ja postavila,ili ti ove gore spomenute.Tako da te dragi moj Deda Mraze opet molim da obratis paznju,to mi je stvarno bitno.
3. Kao i uvek potpuno sam nezadovoljna svojim fizickim izgledom.Necu preterivati ali bi stvarno volela da potpomognes kolko mozes.Aj sredi mi nekako da porastem do neki 170 cm,smrsam na nekih 50 kg pa makar i satirajuci se u teretani samo mi daj volju.I nekog extra tipa da mi bude satisfakcija.Ucini nesto carobno pa da mi kosa poraste do polovine ledja,bude zdrava i obavezno plava.Ako je u tvojoj nadleznosti volela bi da mi nokti ojacaju i za vrlo kratko vreme bas dosta porastu.Takodje cu te moliti da ili mi sredis plasticnu operaciju da podignem i smanjim grudi ili mi nekako u zivot ubacis nesto sto ce uciniti to sto sam pomenula.
4. Izbaci iz mog zivota sve koji me lazu,varaju,iskoriscavaju,mrze,rade mi oglavi i zele mi zlo.Pa makar ih ja volela najvise na svetu.Ucini da oko mene budu samo ljudi koji me vole,paze,vode racuna o meni...Posalji mi nekog dobrog,lepog,zgodnog,ne puno starijeg (da ne prelazi razliku og 5 godina),bogatog:-),decka koji ce me voleti,cija ce me mama voleti:-),koji me nece gusiti,koj ce me paziti i maziti,drzati ko malo vode na dlanu,koji ce me postovati i ceniti sve moje psihicke i fizicke kvalitete,koji ce mi biti podrska u svemu.Nadji mi druga,koji ce me voleti iskljucivo kao sestru,koji ce biti tu kad god me svi ostave i kada god mi je potreban.Necu ti traziti drugaricu,jer smatram da to nikada necu imati,pa posto samm svake godine pisala i nista,sada ti matori trazim samo pun zivot dobrih drugova,koji ce me gledati kao sestru,koji ce me cuvati od svog zla,paziti na mne ako sama ne budem uspevala.
5. Ucini da mi ova godina,u kojoj punim 18 i u kojoj zvanicno,po zakonu,moram da odrastem,bude u mom zivotu jedna od najlepsih,da kad otkuca prva minuta ja pocnem da ostvarujem svoje zelje i snove.Ako vec moram da odrastem,neka odrastem u pametnu,lepu,mladu zenu koja ce voleti i biti vojena.Koja ce biti okruzena ljubavlju i prijateljstvom,o kojoj se nece siriti los glas vec ce o meni Tijani,svi dobro govoriti.Neka se svakom ko siri lose o meni jezik u cvor zaveze onda bi sve seljancure zvakale jezike
Dragi Mraze stavila sam veci fron da bi mogao da procitas i bez naocara.Ja ti ne trazim da se sutra probudim i da se sve zelje same ispune,ja trazim pomoc u njihovom ispunjenju,jer za neke mi stvari stvarno treba carobni stapic.

Unapred ti se zahvaljujem,

tvoja Zwoncica!
 
... sve mi se cini da ce u odgovoru pisati: ,,'Oce, deda,... 'oce,... al' ne moze.,, Trazi da Ti posalje nekog mladjeg asistenta,...
Zwoncica,... ako Ti nije tesko, dopisi u to pisamce dugog spiska zelja da je nebo_ch rek'o,... da mi posalje svoju sekretaricu, seka-mrazicu,... natenane da joj izdiktiram par mojih zeljica, imam slobodno ovih dana, a bas mi dosadno,... i nista posebno,... cisto da ne zaboravim da sam i ja dete,.... nestasno, al' bas dobro,...
 

Back
Top