gags

nadam se da vam je naslov poznat, jedna humoristicka serija iz kanade koja moze poneti naslov najbolje serije fazona "skrivena kamera". a mene interesuje sta mislite kako bi takva "serija" prosla kod nas. pitanje vazi za one koji su pratili tu seriju, inace skoro sve TV-kuce je emituju. cesto cujem komentare da bi to trebali zabraniti, da im je humor previse "tezak"[zaista neki stosevi su pravi horor], da ne vode racuna o slucajnim ucesnicima i td. a na mene je najvise ostavila uticaj jedna druga stvar, a to je vise od devedest % ljudi bez obzira o cemu se radi se smeje ili osmehuje na sve to. bez obzira sta im radite ili pokusavate da im radite oni se smeju ili eventualno imaju pogled osobe koja ne razuem, ali nema ljutnje. skoro niko nikada ne reguje "naski", psovkom, ljutnjom, "sta me pravis ludim", i sl. ako se neko i uplasi to je trenutno i cim im se kaze sta je u pitanju to "pada" na zemlju od smeha. da li je to zato sto smo mi stalno pod stresom, ili zato sto sebe gledamo u boljem svetlu nego sto smo realno pa nam je krivo kada nas neko "namagarci" ili...
samo jos jedan mali dodatak, u turskoj pokusali da naprave slicni stos, covek parkira merdzu i udje u radnju, kada je izasao vidi nekog mladica kako mu "farba" auto [normalno nije prava boja] i napadne mladica baci ga na zemlju udarajuci ga, i kad je mladic nekako uspeo da kaze sta je u pitanju, vlasnik auta je tek tad poludeo i nastavio jos zesce da bije mladica. a tamo bi ga samo sazaljivo pogledao u stilu "jadan mladic siigurno nije dobro"
 
meni je najbolja fora kad ''slepac'' 8-) moli prolaznike da njegovom psu pokažu na karti grada gde treba da ide. i kanadjani stvarno kleknu ispred psa i pokazuju mu, ono, prstima kao tri ulice pravo, pa...

kod nas bi mu sigurno ukrali i kera i kartu
 
eto npr .taj skec, zamislite da li bi neko pokusao da pomogne na taj nacin slepcu kod nas, necemo o tome da bi ostao bez psa i karte. a tacno se vidi da daju sve od sebe da pokazu psu put do.... hahahahaaa
toliko postovanja i respekta prema svima to mi je nekako.... ima puno stoseva sa policajcima koji ocigledno zezaju prolaznika, ali oni sve to mirno podnose i osmehuju se na to....
 
Lik u Rusiji poginuo dok je plašio
ljude iz ptt sandučeta, tj. onog velikog na ulici...
Znači šok, lik izvadio TT i ispalio pola tuceta u jadnika. :(
Može biti da je fora, ali snimak izgleda dosta realno, i nešto
je pisalo kao da nije fake. :?
 
ja sam mislio samo na kanadski humor, a koliko je meni poznato, tamo se tako nesto nikada ne bi desilo, ljudi su brate opusteni, bezbrizni, uvek, pa i u tim slucajevima nasmejani. zaista ne bih mogao zamisliti ni jednu zemlju da bi tako mogli reagovati na ponekad zaista "neslane" sale
 

Back
Top