Tv pretplata

I onda kad vam cepnu kaznu i osude vas sto ne placate... :lol:
Vi ste stvarno toliko naivni pa ne placate, a mogu da vas dobiju kada hoce.
Pa bre, namestili su zakon u njihovu korist.
A ako hocete zaista nesto da promenite, promenite vlast.
 
ja stanujem privatno.. placam struju preko neta u paru.. nisam placao tv pretplatu i necu..promenio sam stan.. i ovde je neplacam.. i opet necu, i ja cu se boriti na taj nacin !
 
Ja sam rekao sta mislim o tome...
A posto je drzava obezbedila sebe... samo vi ne placajte...

Licno, ja bih voleo da to funkcionise... ali tako nije u stvarnosti...
 
Na RTS-u sami govore da 60% građana plaća pretplatu.

Čak i da ne lažu, taj procenat govori sama za sebe.

Zar mogu da utuže toliki broj domačinstva:?:

Nisam za anarhiju, ali ponavljam, neću da finansiram ničiju svadbu!!!
 
Moje misljenje je da je to cisti reket.Ako je toliko gledana mene zabrinjava mentalno zdravlje nacije. Zasto onda kao televizija ne zive od pretplate?
Sta ce im jos pare i od komercijalnih reklama kojima nas guse i koje su ispod kulturnog nivoa.Zamislite nekoga da skace sa neznam kojeg sprata jeduci neznam koji proizvod iz kesice. Sta ce deca da nam rade cim kupe taj proizvod? Nema nikakve cenzure,samo daj pare.Ja bi predlozio da svaki gradjanin placa tv pretplatu jednoj nacionalnoj televiziji koju on izabare kao za njega najbolju,tako bi se stvorila konkurencija i medju nacionalnim televizijama pa samim tim i kvalitet njihovog programa bi se povecao.I prerdlozio bi da se odvoji racun za struju od tv racuna.Jos malo pa cemo i uz putarinu valjda da placamo tv.
 
Sta mislite o sledecem predlogu? kome ga uputiti? i posto se vec neko verovatno setio kako i gde ga podrzati? Naime..
Bilo bi dobro za usavrsavanje,unapredjivanje i licnu satisfakciju samih korisnika da je TV pretplata obavezna i da se njeno neplacanje strogo sankcionise (sto je sada samo formalnost ali ne i praxa) ALI da..

Svaki korisnik moze izabrati kojoj od TV stanica sa nacionalnom frekvencijom zeli da uplacuje pretplatu.. neko zeli FOX,B92,Avalu,Pink kome vec a ne obavezno RTS-u iz nekih svojih razloga (neko drugi je mozda vise zasluzio kvalitetom svog programa,profesionalnoscu, nepristrasnoscu i sl.). Na taj nacin ce se svaka od stanica koje su dobile nacionalnu frekvenciju truditi da svoj program ucini boljim, konkurentnijim a korisnici zbog kojih ce novi "javni servis" postojati ce placati za nesto korisno sto im odgovara i prija.. uzmite ucesce u glasanju o ovome, dajte svoje sugestije i komentare kao i ideje gde,kako ovakvo sto ili pametnije pokrenuti..
 

Back
Top