Prag

Zelim svima da preporucim Prag kao turisticku destinaciju koju zaista vredi videti i obici. Nije ni cudo sto u taj grad godisnje dolazi oko 7 miliona turista jer zasita ima sta da se vidi i mogucnosti da se divno provede. Osim tih nekih standardnih turistickih atrakcija koje se mogu videti , pivnice i kafane su pravi dozivljaj , a i nocni klubovi su fenomenalni. Za sve one koji imaju nameru odputovati u Prag savetujem smestaj u centralnoj zoni grada, kako bi se gubilo sto manje vremena jer je vecina onoga sto vredi videti i obici upravo u centru grada. Licno imam odlicno iskustvo sa hotel pansionom Acoord sa divno uredjenim novim sobama u trogom centru grada svega nekoliko minuta odaljenim od glavnog trga. Oni koji nameravaju posecivati prag mogu pogledati kako izgleda smestaj u Pragu u pansionu Accord.
 
E ja ne mogu da tvrdim jer nisam baš u mnogo gradova bila, pa nemam sa čim da poredim, ali sam Pragom bila više nego oduševljena...Fantastičan je! Volela bih kad bih mogla opet da idem...Nadam se...
 
nisam bila u Pragu...gledala slike,slusala price i komentare, citala...definitivno grda koji bih volela da posetim u skorijioj buducnosti....
 
U doba onih sankcija nekom mom drugu dosla prijateljica iz Pariza i tako pricamo, tacnije ona nama prica o Parizu a mi svi kao nesto slusamo i uzdisemo ceznjivo. U neko doba jedan nas prijatlej onako tuzno uzdahnu i kaze :
"Ehhh, meni se opet ide u pariz"
Mi svi znamo da se nije pomakao nikada preko granice zacudjeni gledamo unjega i skoro u glas pitamo :
"Pa kad si ti bio u Parizu ?"
A on kaze :
"Nisam nikad ali mi se i prosle godine islo"
:)
 

Back
Top