Borba realnosti i moje mashte....

Kuda sad? Ja definitivno nemam srece i ne mogu da imam ono shto zelim. Ne, u ljubavi! Volim jednog dechka i patim za njim. Stalno je u mojoj blizini, voli me, mazi, pazi, tepa mi...ali, isto tako, naidje mu period, i onda me ignorishe, vredja, potcenjuje. A to me jako boli.
Taman se ponadam, da ce mozda neshto biti izmedju nas, a onda on promeni ponashanje i srushi mi snove. Sve tako iznova. Mazimo se i volimo, ali kad postane najsladje, on se promeni i povredi me. Dokle vishe ovako?
Ne mogu bez njega, jer srce ga voli. Ali, ne mogu sa njim jer me sve cheshce povredjuje. Teshko podnosim tu vrstu bola, ali ne znam da se pustim na zemlju i stvari pogledam realno.
Gledam pogledom protkan nadom. Stalo isto zelim i verujem da ce biti u redu. Nadam se, ali samo sebe povredjujem.
Znam da sam mu draga i znam da mu moja blizina prija. Ali, shta je to shto ga od mene udaljava, ni sama ne znam....
 
Mozda se plasi ozbiljne veze. Mozda ne zeli da se veze i lakse mu je da te ovako drzi na odstojanju, da se ne bi zaljubio ... ili cak i zavoleo.
Mozda je imao neko negativno iskustvo pre pa se opekao.
Ne brini. Cim shvati da ga neces povrediti, prestace to da radi.
Ali nemoj da se maltretiras ako mislis da ne mozes da utices na njega i da ces jedino da se nerviras ako on nastavi onako - toga vala nista nije vredno. ;)
 

Back
Top