ODLAZE VOLJENI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

VIDIŠ LI ME?

ODLAZE VOLJENI

Oceni ovaj blog
Odlaze ljudi koje smo voljeli...
Odlaze ljudi koji su bili sastavni dio našeg života...
Ostaju uspomene u koje ponekad ne mogu ni da se vratim, suviše boli...

Pošalji "ODLAZE VOLJENI" na Facebook Pošalji "ODLAZE VOLJENI" na Google Pošalji "ODLAZE VOLJENI" na My Yahoo! Pošalji "ODLAZE VOLJENI" na Live Pošalji "ODLAZE VOLJENI" na MySpace Pošalji "ODLAZE VOLJENI" na Twitter Pošalji "ODLAZE VOLJENI" na Digg Pošalji "ODLAZE VOLJENI" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. petrana (avatar)
    Toliko je mnogo toga potrebno da se "skontaju" takve stvari, da dodje najbolje nista ni ne kontati.
    Najgora je situacija kad covek sam sebe vara, a opet, ne vara se bez razloga, prosto nije u stanju da se suoci sa takvim stvarima.
    Smrt voljenih osoba je ...
    Setila sam se jedne situacije koju mi je ispricala koleginica:
    Ona vozi, ima dobar auto, trudi se da bude ok, i cesto primi stopere.
    Kaze, tom prilikom je primila momka, veoma mladog, kaze da ide do zeleznicke, ona ce ga odvesti. Dok sede u kolima on jede neku napolitanku i baci omot kroz prozor. Ona se sasvim razbesnela, "sta ti mislis, mora da ti je sve na posluzavniku kod kuce, mora da oko tebe trce, sram te bilo..."
    Isprazni se ona. Pita ga kojim je poslom bio tu. On objasnjava i izmedju ostalog joj kaze da su mu pre par godina u saobracajnoj nesreci nastradali otac i brat a majka tesko povredjena, paralizovana, on brine o njoj.
  2. djurinica (avatar)
    ja vas ne razumem
    ali nema niceg loseg u podsecanju na ono sto je Iza Nas odavno
  3. REVELIN (avatar)
    Jedina prava smrt dolazi sa zaboravom....
    zato se cesto secam onih koji su otisli...
    ma koliko bilo bolno...jer dok je secanja...
    i njih je ....
  4. Jennifer Jennin (avatar)
    Tako je.Ja sam za 5 mjeseci izgubila obe bake...Hvala bogu, neka ide redom.Ali, jednu od njih sam,ne više voljela, nego...mnogo mi je značila.Mislim da još uvijek svjesno sebi ne dozvoljavam da se isplačem za njom, mada sam plakala, danima, kad je umrla.
    Jer, zaista je bila moja druga majka.Nevjerovatan odnos smo imale.
    Ali, kad god se sjetim, brzo odgurnem to, uzmem malo iz tog sjećanja i vratim sve nazad...nekako se nikako ne mirim s tim da je više nema, odbijam da to prihvatim.

Ova druga, starija dosta od prve, naravno da sam i nu voljela, i nekako sam mislila da me neće puno pogoditi njena smrt, jer su tu već fine godine, ona se baš ugasila.
    Tuga koja je došla je i mene iznenadila...Odjednom sam shvatila da nema više naših starih...da je dio života završen, slike iz djetinjstva su navirale...i suze.
    Drage naše mile bake.Pune ljubavi. Naučile su me da je ljubav davanje.Kako da budu zaboravljene...pa to je nemoguće.
    Voljeni zaista nikad ne umiru...
  5. nikikaoja (avatar)
    odlaze voljeni ali uvek ostaju u našim srcima,našim mislima i našim sećanjima
  6. petrana (avatar)
    Najbitnije je da ne odemo mi sami.
    Eto tu sam i treba iskoristiti tu priliku dok sam tu.
    Znam da mudrujem,al volela bih da zapamtim to.
  7. Jennifer Jennin (avatar)
    Tako je, Petrana. ali nekad ja mislim da bih više voljela da se ljudi ne vezuju za mene previše, naročito porodica, ako se ne daj Bože nešto desi, da im ne bude previše teško...Razumiješ?Moj je otac (kad je bio jako bolestan, sad je dobro, uglavnom) govorio mojoj majci da nije dobro što su djecu (nas) previše vezali za sebe...ali ja sam mu rekla : to je jedino vrijedno u životu, veze sa ljudima.Boli poslije ali zato dok traje, znaš da je maksimalno vrijedno bilo...da je vrijedilo živjeti baš za te divne trenutke ljubavi posvećene drugim ljudima...
  8. gagili48 (avatar)
    Meni je umrla mama kad sam imala 29god i jako tesko sam to podnela. Vremenom sam shvatila upravo to, da oni zive sve dok su u nasim secanjima i u nasim srcima...
  9. Jennifer Jennin (avatar)
    Žao mi je.Gubitak majke je veliki gubitak.I nikad majka nije toliko stara da mislimo da je vrijeme da ode...To je jednostavno tako.Nadam se da si činila lijepe stvari za nju dok je bila živa.