Sms-ovi :)

Jako volim ljubavne i šaljive sms-ove... :D Imam ih dosta,evo nekih:

-Ljubav su mora,ljubav su neba,ljubav je sve što ljudima treba,ljubav je potok što teče iz raja,a poljubac putić što dva srca spaja...

-Andjeli će te čuvati,kiša će za tebe padati,neko će ti zvezde skidati,neko će ti sve pokloniti,ali te niko neće kao ja voleti!

-Muškarci su snaga,muškarci su moć,muškarci samo za jednu noć,za jednu noć i ništa više,mi smo gadure,al' nas je više! :D

-Kad ti nešto loše krene,nemoj da bodeš vene,kad ti se nešto loše desi,nemoj da duvaš lepak u kesi,već samo mućni glavom,problemi se rešavaju travom! :lol:

Napišite i vi neku porukicu... :D
 
Postovani korisnice, vas dug za predhodni mesec iznosi 1 000 000 000 poljubaca. Mozete ga uplatiti korisniku ovog broja do prvog vidjenja.

Evo idem da se udavim u wc solji, jer bez tebe i zivot u govnima je bolji, mozda cu u septickoj jami naci srecu, ali ni jedno g.ovno kao tebe voleti necu.

Obozavam kad smo sami, kad ne biras vreme da budemo zajedno i kad me satima posmatras. Najvise volim sto me cesto diras tamo gde se palim... tvoj TV.

Ja sam mali marsovac, trenutno sam u tvom telefonu, to sto sad pritiskas su moja jaja i prema tvom osmehu vidim da ti prija.

Gurnucu ti od pozadi ono sto se tesko vadi, kad se vidis, kad ga primis, skinuces mu odelo, ono ce biti belo. Gurnucu ti moje malo luce pismo u sanduce.
 
Nemam neke sms-ove na "foru" pa vam to necu ni citirati jer ih i ovako ne saljem. Neki su i previse vulgarni. Sms-ovi mi pomazu kad sam lose raspolozen pa posaljem nekom tipa - sta radis, a ta osoba mi odgovori simpaticno, ili tako da mi pokaze da me gotivi, i prosto me izvuce iz negativnih misli pozitivnom energijom ( eto dokaza da se energija prenosi preko sms poruka :) ). Naravno, ne upali to uvek, kad je raspolozenje bas lose, ali moze da pomogne.
 
-Pa gde si ti slatko biće,trebaš mi kao alkoholno piće,volim te kao narkoman drogu,odavno me već obaraš sa nogu,ovo nije obična fraza,jer ti si moja slatka maza!

-Na svakoj cigli sveta napisaću ''VOLIM TE'',možda te jednom neka spuca u glavu i najzad shvatiš kad nekom nedostaješ...


P.s. Sriver FX,dobre su 2. i 4. poruka... ;) :D
 
-Učim za 5,naučim za 4,javim se za 3,znam za 2,i dobijem 1... :lol:

-Ti si moje zlato,ti si moje srebro,vidim li te s drugom,slomiću ti rebro... :lol:

-Dok vetar polako piri,neka te čuvaju vampiri i dok se drakule sa tobom slade,lepo spavaj moj mali gade... :lol:
 
Hmmm....ja sam jedno vreme to zapisivala u neku svesku...sad cu da je nadjem...



A evo....
12 mrava,158 nosoroga,26 veverica,85 buba,13 glista,3 komarca,97 slonova,43 leshinara,jedna machka,jedno morsko prase i ja te pozdravljamo.... XD

Ti si moja bela chokolada...moj sladoled od jagode...imash divne ochi poput chokoladnih bonbona...a usne od zelea...Tako te zelim...ali te ne mogu imate...jer...sam na dijeti!!!! :lol:

Ti imash neshto lepo,posebno,sarmantno,izvrsno,jedinstveno...neshto shto drugi nemaju...ti imash MENE! :mrgreen:
 
Hahahhahaha,baš su extra poruke,Nataša.. :lol:

Evo još od mene:

-Nemojte strahovati da bi mogli doživeti moždani udar,zbog količine vašeg mozga,bio bi to udarac u prazno... :lol:

-Gradska Čistoća vas obaveštava da je u toku velika akcija sakupljanja smeća,pa vas molimo da stanete na vidno mesto... Hvala unapred! :lol:
 
Poslednja izmena:
Imam i ja tu!

-Jednoga dana u nashem gradu je bila poplava...samo ju je jedna osoba prezivela,a to je osoba koja sada ovo chita jer samo gov.na plivaju...
Malo surova...ali sam ja to poslala liko koji me nervira....:mrgreen:
 

Back
Top