Ovih Dana

Danas je punih godinu da ne zapalih ni jednu.
Juce ,cujem ,kolega mi utekao u Njemacku sa koleginicom.Ostavio zenu i uteko...Valda ce naci srecu!
Danas mi Moja Mila javila da joj je gvozdje ponovo u normali !Bravo za Nas!
Mene spopala neka tuga...mislim, ne zato sto je Miloj bolje,a naravno nije tuga ni za ovom koleginicom koja je utekla sa kolegom u Njemacku...nije tuga ni za duvanom....
Prosto tako –Tuga!
Mozda jer me stezu pantalone...
Ili zato sto krece prolece...
Ili zato sto nisam nasao ni jednu visibabu na Fruskoj Gori(da li se gora pise malim slovom?)
Ili zbog ekonomske krize?

Mozda me hvata tuga i za njom jer je trazim kao forenzicar po zubima..
Kakva glupost!Trazim je u drugim zenama po zubima!Ha!
E bas sam magare...
Ali jeste bas tako....

Malo me plasi i taj moj kolega sto je utekao sa koleginicom i sve te mogucnosti da nesto nije stalno i vecito i da nema nekih zahvalnosti ...ili mozda ima ,a ja to neznam?

Ima i taj neki kratki spoj izmedju moje glave i signala koje saljem,pa me sada dave i urnisu na messengeru da im pricam bedastoce...

Ili zato sto sam opet citao Miku!

Ima i tih dana kada samo lici na tugu ,a u stvari je neki duboki osecaj kada vidis tu svoju Milu ...kao tuga,kao suza,kao da se jezis ,sve te bocka,uzivas kada je poljubis u obraz u samoj pripremi,prilasku pa sve do odlaska...
Ti neki momenti kada shvatim koliko je volim ,te neke slike u glavi ...kao nema je ,otisla je ?Probude sve ono sto osecam do srzi ,do iskonskog,do zivotinjskog i u svakoj pori osetim nju.
Volem te Moja Mila ,bas mlogo!
Bas onako kao da smo nasi i kao da zivimo godinama i decenijama zajedno.
I shvatim nije to tuga!samo lici bas kao i te dve reci Rastuziti i Razneziti.

E ,malo sam se raznezio!
 
Danas se registrovah na forumu kao Soledad i eto nabodoh tvoju pricu o koleginici i (svacim izazvanoj) tugi.
No ono sto hocu da ispricam je da je moj deda-svekar pre 50 godina nestao i za sobom ostavio dvoje male dece i zenu. U isto vreme je nestala i komsinica. Posle 6-7 godina deda-svekar je javio da veoma zadovoljno zivi u Alemanji naravno sa komsinicom. Jos su zivi i jos su zajedno.
Eto, neke price se stalno desavaju iznova
 
Ima i tih dana kada samo lici na tugu ,a u stvari je neki duboki osecaj ...I shvatim nije to tuga!samo lici bas kao i te dve reci Rastuziti i Razneziti

Pronadjoh se i raznezih...i rastuzih...
 

Back
Top