Osecaj....

Videla sam te jednog dana....ne znam zashto, ali imala sam losh utisak....Pomislila sam "Vidi ovog...kako je samo utripovan"....i proshla dalje.....Nisam te znala, ali ne znam ni sama zashto, ostavio si utisak na mene....i secam se i danas toga....
Nekoliko dana kasnije, upoznali smo se na mom novom radnom mestu....Rekao si svoje ime, stegao mi jako ruku i nasmejao se....Bilo je to veche otvaranja i mi smo napravili neku zurku tim povodom....
Izabrao si me za ples a ja sam pristala....stegao si me jako....pripio me uz sebe i naslonio glavu na moje rame.... Svis u nas gledali, a ti si bio ponosan...."Vidi kako su ljubomorni na mene shto pleshem sa tobom...." stegao si me josh jachei rekao..." neka ih, neka crknu od zavisti..."
Nishta nisam rekla, samo sam se nasmejala i naslonila lice na tvoje grudi, zatvorila ochi.....Mislila sam " samo se ti raduj...." a bilo me je briga...
Vremenom smo postali jako dobri drugovi....zavolela sam te jako....Bila je to neka veza....prijateljska sa tragovima skrivene ljubavi.... Nisi mi se svidjao kao musharac....svidjalo mi se neshto u tebi. Tvoje ponashanje koje mi je imponovalo, koje nikada nisam imala.....Lepe rechi, tepanja, sitna iznenadjenja....nezna budjenja....Sve sam imala, osim prava na sve to jer ti si bio zauzet....Imao si devojku, dugu neku vezu...a ja sam i znala za to....ali nisam marila.....Ipak sam mislila da smo samo drugovi...
Ali, situacija se preokrenula jedne vecheri....Otishla sam kod tebe, da "gledamo film i samo spavamo zajedno"...Pogreshila sam znam....i ja sam kriva isto koliko i ti....................
 

Back
Top