gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Danjuška

gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija

Oceni ovaj blog
istockphoto-522144262-612x612.jpg

– Nisam plavuša i u potpunoj sam dekadenciji, ali, veruj mi, sve će se to promeniti. Ofarbaću se u plavo. U potpunosti ću se sabrati i početi rapidno da napredujem. Biće to transformacija iz žabe u princezu... – tako je Lena govorila svom voljenom Dimi pre mesec dana, iskreno se osećajući kao žaba pred princom.
– Ne treba meni da se ofarbaš u plavo, samo da se sabereš i budeš zaista dobro. Znaš da nemam mnogo vremena, ali čekam te i dalje.

Dima nije neko ko poseduje Mustanga i ko je proputovao brojne gradove sveta, ali za Lenu je najbogatiji i najobrazovaniji čovek sa kojim se ikad zbližila. I sada, mesec dana kasnije... vidi se da su stvari zaista krenule nabolje. Izgleda da je Lena najzad naučila da upotrebljava šifru za otključavanje Diminog srca, šifru koju joj je on sam dao. Ona to vidi kao svoju životnu misiju – da on bude srećan, zaljubljen, oduševljen.

Tajna je u tome što njih dvoje imaju isti pogled na svet, ljubav, život. I sve što Dima želi od Lene je ono što ona takođe želi od sebe same. A sve što njih dvoje zajedno žele je da ugode Nekom većem od njih, u Koga se svim srcem uzdaju.

Pošalji "gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija" na Facebook Pošalji "gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija" na Google Pošalji "gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija" na My Yahoo! Pošalji "gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija" na Live Pošalji "gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija" na MySpace Pošalji "gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija" na Twitter Pošalji "gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija" na Digg Pošalji "gradovi, mustang, plavuša, šifra, dekadencija" na del.icio.us

Oznake: ljubav, priča, radost, rast, vera
Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Jennifer Jennin (avatar)
    pozdrav Dimi i Leni od JJ
  2. Danjuška (avatar)
    Citat Original postavio Jennifer Jennin
    pozdrav Dimi i Leni od JJ
    Pozdrav pozdrav, Dženifer!
  3. Lord Gledston (avatar)
    Nemoj da se farbas u plavo,ni po kojoj ceni.Plavuse su vec po svojoj vokaciji,necu da kazem ono uobicajeno,sto generalno vazi za plavuse...
    da su inferiorne po pitanju inteligencije.Reci cu nesto mnogo blaze i simpaticnije. Plavuse su dosta curkaste.Muskarci ih vole,jer se brzo
    opustaju i upustaju u seksi vezice sa muskarcima.No svaki obrazovan mlad covek,zna da veza sa brinetom ili crnkom,ima mnogo dublji
    i ozbiljniji znacaj.Ne kazem da nema izuzetaka,i kada su plavuse u pitanju,ali...to je jako retko,kao sresti na grenlandu crnog medveda.!
  4. Danjuška (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    Nemoj da se farbas u plavo,ni po kojoj ceni.
    Hmmm... Ne znam šta da kažem. Znam za viceve o plavušama, ali nikad nisam zamišljala da u tome ima istine. Neke žene su prirodne plavuše, neke se farbaju u plavo jer im lepo stoji... Mislim da farbanje u plavo neće od žene napraviti laku žensku, ona to jeste ili nije, nezavisno od boje kose.
  5. Vatrena_devojka (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    Nemoj da se farbas u plavo,ni po kojoj ceni.Plavuse su vec po svojoj vokaciji,necu da kazem ono uobicajeno,sto generalno vazi za plavuse...
    da su inferiorne po pitanju inteligencije.Reci cu nesto mnogo blaze i simpaticnije. Plavuse su dosta curkaste.Muskarci ih vole,jer se brzo
    opustaju i upustaju u seksi vezice sa muskarcima.No svaki obrazovan mlad covek,zna da veza sa brinetom ili crnkom,ima mnogo dublji
    i ozbiljniji znacaj.Ne kazem da nema izuzetaka,i kada su plavuse u pitanju,ali...to je jako retko,kao sresti na grenlandu crnog medveda.!
    Ja sam plavusa i sve ovo sto si napisao nema veze sa vezom...