Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Blog romantika iz Poljske

Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а

Oceni ovaj blog
Здраво .Сећам се када пре неколико година смо дискутирали о народима ,политици итд. Сећам се одлично Твојих коментара у вези Пољака ,онога ,како си писала да смо католичке свиње ,отпад и стока . Па ,не свиђа ми се то ,јер ово су били коментари увредљиви за мој народ ,али разумем те и јесам у стању да схватим зашто си тако писала. 1999 и 2008 су трагичне године патње Српскога народа и политичке издаје марионетских политичара и влада у већини Европских ,па и светских земаља . Увек дa ми крене сузе у очи када помислим на ону Милицу Ракић ,која је погинула у бомбардовањима . Девојка годину дана млађа од мене ,скоро моја вршњакиња .Не могу и да замислим ,што када су злочинци бомбардовали Србију ,па и Црну Гору -ја сам мирно спавао и ништа нисам знао о овоме шта се догађа. Зато и јесам у стању да схватим што Нас не волиш .Па и не мораш -ово је Твоје лично право .. .Само морам да ти кажеш ,што грешиш ако мислиш да је већина Пољака против Срба и да подржавамо террористичку стоку арнаутску .Чак и у 99-том,када су злочинци иза-океана наставили да подржавају великоалбанску агресију неки моји сународњаци су били против тога. Данас ,поготово међу младим људима ,имаш пуно људи ,који знају истину и противе се самосталности вештачке творевине . И није ово истина ,да смо браћа с усташама .Иако део мог народа због наивности и новинарске преваре не зна за геноцид 1941-45 и 1995 и путује на море код њих , има и доста оних ,који су већ приметили ,да имају посла са неонацистичким дивљацима . Ја лично мрзим усташе ,јер су они доста исти бандеровцима ,који су побили део моје породице с мајчеве стране само зато ,да су били они потомци пољских племића и аристократа .Необандеровци су усташка браћа -ми нисмо . Мени је дража Русија него Украјина ,имам на спрату у студентској кући другове из Русије и се лепо с њима дружим . Познајем руски језик и имам пуно пријатеља међу Русима. Истина је ,да има у Пољској русофоба ,али има их много мање ,него се прича у званичној пропаганди ,која служи зна се коме . Имам жељу ,да сви људи из Пољске ,Србије ,Русије ,Белорусије заправо схвате ,ко је нама прави непријатељ ,јер наше свађе никоме заправо од нас не доноше користи . Живео славан Српски народ,који је издао на свет Милоша Обилића и Кнеза Лазара ,браћа Руcи и пољски народ славних витезова попут Завише Црног и Јана Собјеског . Заједно смо јачи ,подељени смо ништа . Поздрав и Теби лепотице -надам се да мало прошириш хоризонте и ћеш да схватиш ,што овде има пуно искрених пријатеља Српског народа .А будала има свугде . И у Пољској ,а и код Вас такође . Сваки Србин /Српкиња увек су добродошли у моје скромне прагове . Спреман сам чак и да тучем се са сваком ко ће причати небулозе о Братском Српском народу ! Мој је циљ борба против антисрпске пропаганде свугде ,где је то могуће . Поздрав још једном и запамти добро моје рећи -немој да Наc све мрзиш због издајничких политичара и издајничке владе . И код Ваc су политичари далеко од идеала . Жива ,лепа и здравa ми била хиљаде година ,пријатно веће Ти желим !

Pošalji "Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а" na Facebook Pošalji "Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а" na Google Pošalji "Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а" na My Yahoo! Pošalji "Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а" na Live Pošalji "Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а" na MySpace Pošalji "Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а" na Twitter Pošalji "Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а" na Digg Pošalji "Моје рећи упућене једној Дијани са Јутубе-а" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. serpentiner (avatar)
    Pretpostavljam da mislis na Zavisu Crnog Sulimcika? Sta je sa knezom Jeremijom Visnjovjeckim?
    Volodijovskim, Skšetuskim i ostalim vitezovima? Da li je Zavisa bio najbolji vitez?
  2. Poljakromantik1995 (avatar)
    Citat Original postavio serpentiner
    Pretpostavljam da mislis na Zavisu Crnog Sulimcika? Sta je sa knezom Jeremijom Visnjovjeckim?
    Volodijovskim, Skšetuskim i ostalim vitezovima? Da li je Zavisa bio najbolji vitez?
    Najpoznatniji vitez,koji je poginuo blize grada Golubac u 1428. Wołodyjowski i Skrzetuski nisu postojali u realnosti,nego samo u knjigama Sienkiewicza .
  3. serpentiner (avatar)
    Šteta A baš su OK likovi. Znači, Zaviša je bio definitivni šampion. Mada, koliko se sećam, neko ga je izazvao
    na nekom turniru i pobedio ... Ili se varam?
  4. Poljakromantik1995 (avatar)
    Citat Original postavio serpentiner
    Šteta A baš su OK likovi. Znači, Zaviša je bio definitivni šampion. Mada, koliko se sećam, neko ga je izazvao
    na nekom turniru i pobedio ... Ili se varam?
    Ne varas se ,to je tacno.