Poslednji zagrljaj - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Soradze

Poslednji zagrljaj

Oceni ovaj blog
Mislila sam da znam dovoljno o ljudima, naročito o glumcima, a naročito o glumcima mog najomiljenijeg pozorišta. Međutim, nisam bila u pravu. Prisustvovala sam mnogim odlascima u penziju, proslavama raznih godišnjica, sahranama glumaca, komemoracijama...ali.... ne videh nikada toliku ljubav javnosti prema jednom glumcu, ne videh nikada takav mirisni trag koji ostavi za sobom mlad čovek, otac, sin, suprug, prijatelj, glumac...

Pesma "Pamtim samo sretne dane" koju predivno peva Gabi Novak je omiljena pesma preminulog Nebojše Glogovca. Neka ga prati danas do njegove večne kuće u Aleji velikana i neka zvuci budu naš poslednji zagrljaj.

Zbogom, voljeni Nebojša

M.

Pošalji "Poslednji zagrljaj" na Facebook Pošalji "Poslednji zagrljaj" na Google Pošalji "Poslednji zagrljaj" na My Yahoo! Pošalji "Poslednji zagrljaj" na Live Pošalji "Poslednji zagrljaj" na MySpace Pošalji "Poslednji zagrljaj" na Twitter Pošalji "Poslednji zagrljaj" na Digg Pošalji "Poslednji zagrljaj" na del.icio.us

Ažurirano 12.02.2018. u 02:50, autor: Soradze

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *pustinjakinja (avatar)
    ........
  2. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio *pustinjakinja
    ........
  3. Ellena01 (avatar)
    Otišao je velik čovjek i velik glumac...želim vjerovati da je otišao na mnogo bolje mjesto...
  4. faraonn (avatar)
    ...kako i zasto se desavaju
    ovakve Smrti
    ovakve
    koje ne silaze nam s uma i nemira
    i nema vise sjecanja
    ni zaborava
    ostaju desavanja
    i ljutnje na sve...
    ...sve,-Stvoreno...
    Ažurirano 16.02.2018. u 03:32, autor: faraonn