Tombe la neige

И кроз мој прозор се види бијела ноћ ...Нисам љубитељ зиме, али доиста волим рој бијелих пахуља, још кад су овако крупне.
Поздрављам :cvet::kpozdrav:
 
*pustinjakinja;bt305641:
И кроз мој прозор се види бијела ноћ ...Нисам љубитељ зиме, али доиста волим рој бијелих пахуља, још кад су овако крупне.
Поздрављам :cvet::kpozdrav:
Hvala Vam, draga *pustinjakinja... Pozdravljam i ja Vas :zag::heart:
 
Soradze;bt305646:
Tam, draga, mislila sam da ćete dodati neku pesmu za ovo divno veče :zag:
Pozdrav :heart:

Rado :)

SUDBINA

U sobi topla peć
Širi spokoj
Mirisne tišine
Života prošlog
Na dlanu
Sudbina zapisana
Bleda slika
Sećanja na prozoru
Ispisana mrazom
Nestaju godine
Bez glasa
U prolazu
Tope se
U mirisu
Tišine.
 
Tamišarka;bt305647:
Rado :)

SUDBINA

U sobi topla peć
Širi spokoj
Mirisne tišine
Života prošlog
Na dlanu
Sudbina zapisana
Bleda slika
Sećanja na prozoru
Ispisana mrazom
Nestaju godine
Bez glasa
U prolazu
Tope se
U mirisu
Tišine.
Draga Tam, veoma ste me obradovali i počastvovali ovom prekrasnom pesmom... Baš ste me ganuli! Hvala Vam puuuuuuno!! :zag:
P.S. Posle ovih stihova, sramota me je da kažem da sam mislila da ćete dodati neku pesmicu sa Ju tjuba...neki šlager...ali, ispalo je lepše :heart:
 
Soradze;bt305648:
Draga Tam, veoma ste me obradovali i počastvovali ovom prekrasnom pesmom... Baš ste me ganuli! Hvala Vam puuuuuuno!! :zag:
P.S. Posle ovih stihova, sramota me je da kažem da sam mislila da ćete dodati neku pesmicu sa Ju tjuba...neki šlager...ali, ispalo je lepše :heart:

Znam da ste mislili na nešto sa JouTube :) ali setih se ove moje pesme davno napisane... evo sad i video... :)

 
Ja sam od onih rijetkih kojima je zima draža od ljeta i vjeruj mi, draga Soradže, da vam sad pomalo i zavidim jer kod nas još nema bijelog pokrivača.
Hvala ti na ovom lijepom zimskom ugođaju. :zag:
 
Ellena01;bt305652:
Ja sam od onih rijetkih kojima je zima draža od ljeta i vjeruj mi, draga Soradže, da vam sad pomalo i zavidim jer kod nas još nema bijelog pokrivača.
Hvala ti na ovom lijepom zimskom ugođaju. :zag:
I ja sam uvek volela zimu...tu su i divni praznici, badnjaci, jelke, poklončići..i belina čarobna. Kod mene su grane otežale od snega, sve je belo, vide se samo tragovi mojih kerića u snegu...a ja se, mila moja, rešila da pravim limun keksiće...sve je idilično.. :D
Grlim te, Mušketirko moja! :zag:
 
Soradze;bt305653:
I ja sam uvek volela zimu...tu su i divni praznici, badnjaci, jelke, poklončići..i belina čarobna. Kod mene su grane otežale od snega, sve je belo, vide se samo tragovi mojih kerića u snegu...a ja se, mila moja, rešila da pravim limun keksiće...sve je idilično.. :D
Grlim te, Mušketirko moja! :zag:

I kod mene kuća miriše na suhe kolačiće, "ružice od oraha", po kćerkinoj želji, a ja ispunjavam barem sada dok su kući...:)
 
...mogla si Ovo
i prije Sora,
mnogo prije
kad te prva probudila
bijela zora
jer ti znas
da Adamo i Ines
kao i Gevara Ernesto
nikad nece napustiti
zauzeto nase
u mladosti
mjesto...

...eto,- t a k o ...:hvala:
 
faraonn;bt305655:
...mogla si Ovo
i prije Sora,
mnogo prije
kad te prva probudila
bijela zora
jer ti znas
da Adamo i Ines
kao i Gevara Ernesto
nikad nece napustiti
zauzeto nase
u mladosti
mjesto...

...eto,- t a k o ...:hvala:
Tako je, divni prijatelju! Hvala na lepom stihu, kome ću dodati ikonu tog
divnog vremena i pesmu koju obožavam:
watch
 

Back
Top