Placebo ili vakcine?

Farmakoindustrija i farmakomafija smatra da su ljudi preglupi, jer ne shvataju da ih vakcinisanjem truju i ubijaju...


Ali šta drugo i očekivati od šljama koji misli da je u redu otimati decu od roditelja i na silu ih pelcovati ko zna kakvim i čijim smećem, za koje niko ne garantuje da je bezbedno - od proizvođača, preko lekara do države? Prema Svetskoj zdravstvenoj organizaciji vakcine su medicinski eksperiment, jer ne postoje kliničke studije koje dokazuju njihovu efikasnost i bezbednost. Nijedna jedina klinička studija nije rađena sa vakcinama. Naprotiv. Insistira se na tome da 99% ljudi bude pelcovano, jer onda takva studija ne bi bila ni izvodljiva. Svaki lek mora proći kliničko ispitivanje, a to znači da se jednoj grupi pacijenata daje lek, a drugoj placebo. Često se dešavalo da u grupi kojoj je davan placebo ima više izlečenih. Sa vakcinama to nikad nije urađeno i zato se tretiraju kao medicinski eksperiment, i prema SZO ne smeju se nikom davati na silu. Prema međunarodnim konvencijama nijedan lek se ne sme davati ljudima na silu, a medicinski eksperimenti se tretiraju kao zločin. Ljudi koji uvode prisilu za medicinski eksperiment su fašisti. Ne treba im ništa verovati, jer od njih ništa dobro ne možete da očekujete. Tačka.
 
Farmakomafija je realnost i suludo je što je naša vlast veoma lako podmitiva pa je sve moguće!
Ne postoje kontrolni mehanizmi dovoljno snažni da pariraju farmaceutima!
A farmaceuti su nezajažljivi i bez skrupula!
 
Gde je sad onaj sektaš i sluga farmakomafije - Muad'Dib Smiling hybrid - sitni policijski doušnik i siledžija, da reklamira vakcine? Ne znam kako će da natera nas matore ljude da se vakcinišemo. Mene ne sme, jer je kukavica i šonja.

Inače, ljudi, da znate, pošto je njemu stalo do ljudi i do toga šta neki ljudi misle o njemu, on se leči tako što gleda u kantu punu svinjske masti. Nemojte slediti ovu budalu i morona, forumskog farmakomafijaša. :bljak:
 
Ovo ću sačuvati... da vide ostali forumaši kakvi ljudi XX veka nama ljudima XXI veka pokušavaju da sole pamet... milicija u 2017. godini... :cepanje:

Nisam ni milicija niti glumim bilo šta, ja te samo raskrinkavam.

Kakva milicija? To je ukinuto 1991. godine, dakle u prošlom XX veku. Sad je XXI vek. :cepanje: Milicija. :rida: Ali "milicija". Šta ti raskrinkavaš, gnjido jedna neuka i nepismena? :hahaha1:

Valjam se od smeha... :rotf:
 

Back
Top