Ja to vidim ovako

ja to samo ovako mogu da gledam
ISKUSTVO; KRajnje neprijatno. i krajnje pozitivno
pozitivno jer sam upiznala dobre ljude
i videla sta neko ne vidi za milion godina
negativno
jer ni jedna zena ne pozeli da joj se to desi ikada u zivotu
neko za koga umires da te dotakne...
i koji te motivise da pocnes da zivisni uzivas u zivotu i trenutku....pokrenuo me iz sobe
i uzasa.....
za kojeg jedntano volim...
on je izlazio iz sobe ..bezao
da ne bi bio pored mene... :( ...
spavao na klupi ...da ne bi bio blizu mene...
a tek sta amo se doggovaali
....
Uzas....
Igrao se....Poveo me je samo da bi sebi ili okolini ili onoj zeni ...(ovo je moja stranica pa mogu reci sta god mislim...
Zena koja 1.bez problema moze godinu i po
dolaziti vikendom u stan na seks a zna da tu zivi druga zena. 2. moze setati i svuci se gola pred muskarcem i jos tvrditi i reci devojci o kojoj taj muskarac prica...kaze joj(a niko je ne pita) Ja nemam nista sa njim...

3. zena koja moze savetovati kao prijatelj muskarcu da zavrsi sa zenom ...brzo...a zna da ce zena biti povredjena....
u tom trenutku je ro najgrozniji savet bio
4. zena koja svom kao prijtelju savetuje da kao povede devojku na jedrenje da bi pokusali zajedno...a onda ga zove svaki dan
i prica mu sta ce mu kuvati i salje mu slike njene....i pravi od te devojke cudoviste ...tipa da je kakava ona osoba ako joj se predstavlja na fejsu kao muskarac. i pita je da li je u vezi!!!???
pa .zena je lagala ...naravno da vidis sa kim posla imas.sa prevrtljivom lazljivom zenom
....koja je samo puna zelje da se oseti pozeljna
Ako nista drugo...ja nikad nikog ne bi zvala svaki dan ..a taj je sa drugom zenom na jedrenju
Ali to nju bas je i zanimalo.Da ja nisam bila tu ..ona ne bi mu slala poruke...
tipa..NEDOSTUPAN SI ..ZASTO???
,,,,,,
ONDA ONO TRCANJE ..KADA SMO DOSLI U MARINU ....ODMAH JE NAMONTIRANA DOSLA ....FUJ
SVEGA JE SUSTINA ON.
ON JE TO DOZVOLIO
ali on je kao dete. a ona je vodila igru.
Menjati mene za nju...
uzasna je stvar.
...elem
ne mogu pisati sada
 

Back
Top