Bindžer – Mindžer

s5wCkot.gif





Danas se prvi put sretoh sa novom reči BINDŽER.
To je pojam za osobe koje u kontinuitetu svakodnevno
odgledaju od dve do pet epizoda neke serije.
Kažu da je ta reč preuzeta iz neke američke studije koja se
bavi opsesivno kompulsivnim osobama.

Kako onda nazvati ove naše opsesivno kompulsivne što svakodnevno
po netu i forumima pišu veličajući svoje stranke i njihove programe.



Pade mi na pamet reč slična ovoj... MINDŽER.

Baš lepa. Opsesivno kompulsivni MINDŽERI.

 
Dal su Bindžeri ili Mindžeri msm da je njima svejedno,debeli su im obrazi a puni džepovi,bar većini,a tu skoro pročitah da su su se delili i neki vaučeri za letovanje onima što predano rade i čekaju ne bi li i oni nešto više dobili.I dobiće ,biće,dobiće nego šta će..:cool:
Hm...ha ,moram da ti odam priznanje kako si ih krstio jer u osnovi imena je reč koja ih opisuje od početka do kraja:hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
zxy;bt303746:
Dal su Dindžeri ili Mindžeri msm da je njima svejedno,debeli su im obrazi a puni džepovi,bar većini,a tu skoro pročitah da su su se delili i neki vaučeri za letovanje onima što predano rade i čekaju ne bi li i oni nešto više dobili.I dobiće ,biće,dobiće nego šta će..:cool:
Hm...ha ,moram da ti odam priznanje kako si ih krstio jer u osnovi imena je reč koja ih opisuje od početka do kraja:hahaha:

Ovo je lepa rec,zao mi je da bude upotrebljena za njih.
Ovo je samo privremeno dok neko od vas ne pronadje
neku bolju.Ajde ZXY ti pravu rec izvuci,znam da mozes...
 
Будући да се тиме баве особе склоне интра-аналном алпинизму, предлажем скраћениџу ИАА; следствено томе, пошто та скраћеница асоцира на њак једне животиње са великим ушима и ..."ћуном", мислим да би сасвим одговарао назив- магарећа бригада...:lol:
 
Роло Томази;bt303754:
Будући да се тиме баве особе склоне интра-аналном алпинизму, предлажем скраћениџу ИАА; следствено томе, пошто та скраћеница асоцира на њак једне животиње са великим ушима и ..."ћуном", мислим да би сасвим одговарао назив- магарећа бригада...:lol:

Mozes ti to bolje ;)
 

Back
Top