Posvećeno njemu-Trinito

Trinito, uvek izgovaram sa puno postovanja, dok mu pravo ime, izgovaram uvek sa mnogo neznosti I ljubavi.
Postoje ljudi divne, ciste duse, on je jedan od njih. Neko rece, ljudi-duse. Ranjivi do bola,a tako bolno snazni u svojoj cistoti. Njihova cistota meta je koju niko ne moze promasiti, ali ujedno I njihov licni magnetizam kome niko ne moze odoleti. Da , to je on, Trinito. Da li treba da kazem da sam u njegovoj pruzenoj ruci nasla podrsku, da me je kako su godine tekle sve jace grejala,bodrila i isijavala toplinu…sve dok mi ta toplina nije dotakla srce…sada vise nema povratka.

Ne, necu ovde nista pisati, samo cu ponoviti reci Brankice Damjanovic

“ Mene su ostavljali oni cija nikada nisam bila i sa mnom ostajali tek retki,samonikli u brazdi mojih stradanja. Prvi su me trazili za sebe. Drugi su me vratili meni samoj, da imaju s kim da uberu letinu vaskrsnuca sa svojih probudjenih dusa. Sutra je novi dan. Jos jedan dan zivota koji neumitno prolazi.”

Ne znam da li je glupo reci, ali kad dodjete do tacke u kojoj odlucite da „idete na sve ili nista“ tada opcija „nista“ za vas vise ne postoji! Idem na sve- nista vec imam! Samo mi znamo zasto se radujemo svakom danu koji prodje…Dragi, divni, predivni moj, iza mojih koraka dosadasnjih, hiljade rima, uglavom tuznih, svaki korak si ispratio, sve snove podrzao, dok meni kraj tebe nije osvanulo jutro u bojama sna...ali sada smo zaista tu, ti i ja. Upravo su mi snovi izgradili buducnost koja tek pocinje. Dolazim ti duso, cista srca i rasirenih ruku, i opet kazem, i uvek cu reci – Hvala ti Boze, od svih muskaraca na svetu, meni si podario najboljeg!
Jos samo malo…
Tupava
P.S. Tupava nije ime, to je pridev koji se mora zasluziti!
 
zxy;bt303710:
Mašala ! :D Gde si ti Tijara,drago mi je zbog ovog što si napisala,pa posle nek kaže neko nešto protiv neta.Ma net je čudo,Krstarica posebno,..a izgleda i Trinito ;):lol:

Tu sam Zxy hvala ti, sudbina sta li je, napokon je odlucila da i meni dobaci smesak.:D Ali nije ni meni lako,;) vidis po Trinitovom odgovoru, mi smo najvise nalik na dva helijumska balona...sad moram da se otpustim sa sedmog neba, da bi dosla na deveto, uzela ga za rucicu i vratila blize majcici zemlji, bar opet na sedmo nebo!!:D
 

Back
Top