JAVNI ČAS - VELIKA LEKCIJA !

" I juče su u Hamburgu bili žestoki sukobi policije i demonstranata. Na ulicama ovog nemačkog grada je 15.000 policijaca, ali pošto su neredi eskalirali zatražili su da se pošalju dodatne snage. Situacija u Hamburgu je sve napetija, a ocenjuje se da će u subotu biti još gore, javio je iz Nemačke reporter zagrebačkog N1 Hrvoje Krešić.
Procenjuje se da je na ulicama oko 100.000 demonstranata, od kojih većina protestuje mirno.
I juče su u Hamburgu bili žestoki sukobi policije i demonstranata. Na ulicama ovog nemačkog grada je 15.000 policijaca, ali pošto su neredi eskalirali zatražili su da se pošalju dodatne snage. Situacija u Hamburgu je sve napetija, a ocenjuje se da će u subotu biti još gore, javio je iz Nemačke reporter zagrebačkog N1 Hrvoje Krešić. Procenjuje se da je na ulicama oko 100.000 demonstranata, od kojih većina protestuje mirno.
"

g20.jpg
 
.....narod nema nikakvu vlast ni u narodnim državama , a taman posla u demokratskim.....
....ja sam prespavao tu lekciju u kojoj uče đake da u demokratskim državama građani imaju svu vlast !?.......verovatno su i ovi demonstranti prespavali te lekcije - brozovsko šešeljističke , pa sad iskazuju nezadovoljstvo i bore se za ljudska i građanska prava , za razliku od nas , koji imamao ambasadorsko izbornu demokratiju , pa uživamo kao niko na ovom svetu !
 
Onda treba stvari nazvati pravim imenom. Reč "demokratija" vratiti u utopističke teorije.
Ovo u čemu se davimo nazvati pravim imenom.
Građani se bune jer je velika razlika između očekivanog i opaženog.
Skuplje je menjati opaženo, pa vlast mora promeniti ime i promeniti očekivanja građana.

A to vodi kontrolisanom rušenju celog sistema.
 
Svi vi,koji ste pisali o "demokratiji",ustvari ne znate ni sta ta rec znaci.!Jedina prava demokratija,u okviru evropskih zemalja,odvija se upravo ovde,
u Srbiji.Samo vi,vi koji ste zaslepljeni stranom propagandom,to niste u stanju,da vidite.Jedina slobodna stampa,slobodni svi mediji,ukljucujuci i
elektronske,upravo su kod nas.U kojoj zemlji,na kom meridijanu,ljudi mogu,u kafani,na pijaci,na javnim skupovima,da kazu,sve ono sto misle.
I to,bez obzira,sto to,sto kazu,nema blage veze sa stvarnoscu,sa istinom.Nama nije uopste potrebna opozicija.ljudi koji danas cine vlast u ovoj zemlji,
sami ukazuju na eventualne greske,koje im se u radu ukazu.I ono sto je najvaznije,sami,u hodu,isspravljaju svoje eventualne greske,koje u svakom
predanom radu,po nekada neminovno naidju.
 
hakim bej;bt303457:
Mi smo taj razred zavrsili. Necemo valjda ponovo gradivo prvog razreda?

.
Nismo mi menščini ništa naučili,na nama se upravo sada odvija očigledna nastava za nauk svima drugima a nad nama se vrši lobotomija i sve resto što ide uz to:confused:Ali mi bi i dalje da delimo lekcije drugima a ne vidimo šta se nama dešava:roll:
 

Back
Top