Pomirenje sa bogom

Oduvek me je zanimala mudrost i duhovnost, kao i potraga za bogom. Ali ljudi, i truli sistem, pokušali su, naravno potpuno bezuspešno, da mi potragu za bogom zamene pričama o bogohulno i bogoborno obrezanim ljudima, i nadama u njihovu “svetu krv” i njihove strahove od nekakvog “sudnjeg dana”. Ni onda, a ni sada, nisu me zanimali obrezani pripadnici moje životinjske vrste, njihova krv i njihovi strahovi. Šta će meni, čoveku koji je konektovan na Akašu, ko se hrani Sunčevom pranom i zbog toga se ne može razboleti, i koga ovo društvo ne može naterati da se razboli, veganu koji ne konzumira meso, mleko i jaja, kao ni industrijsku hranu sa kodom HACCP, odnosno ništa što se pakuje u konzerve i kutije, bilo koji “bog u ljudskom telu”, “mesija”, “božji sin”, “prorok”, “svetac” ili bilo kakav jadni ljudski slepac, koji je sve to konzumirao? Šta će meni Isus Hrist, ukoliko je uopšte postojao, budući da je bio bogohulno i bogoborno obrezan, da je jeo ribu (dakle meso), pio mleko i jeo jaja? Šta će meni Muhamed, ukoliko je uopšte postojao, budući da je bio bogohulno i bogoborno obrezan, da je jeo kamilje meso, pio mleko i jeo jaja? Ne treba mi uopšte. Ko god se obreže (jer smatra da je bog učinio grešku u anatomiji - pa se on drzne da je ispravi), i ko god jede meso, mleko i jaja - ne može doživeti prosvetljenje. Konzumacijom mesa, ljudi koji ga konzumiraju unose u sebe strahove koje životinja nabija u meso u trenutku klanja. A strah je najprizemnija emocija. Sa strahom (gomilom strahova) nema prosvetljenja. I tačka. Dakle, ne radi se ni o kakvim ličnim željama i potrebama, već o prirodnom zakonu. Šta će bilo kom prosvetljenom pojedincu, koji ne konzumira meso, mleko i jaja, odnosno ne unosi u sebe strahove i bolesti poklanih životinja, bilo koji “božji sin”, “božji prorok”, ili bilo kakav “guru” koji jede meso, mleko i jaja, a uz to je još i bogoborno, bogohulno i protivprirodno obrezan? Ne zanimaju me judeo-hrišćanske nebuloze iz Biblije, Kurana i ostalih nebuloznih knjiga, jer nisam ni Jevrej, ni hrišćanin, a ni musliman, i baš me briga za sve što u njima piše. Ali se moram složiti sa onim što se kaže negde u Novom zavetu; parafraziram: “Ne možeš voleti boga koga ne vidiš ako mrziš brata koga vidiš.” Tačno. Niko ne može voleti boga ako mrzi ljude. A ja užasno mnogo mrzim ljudski rod, generalno, kao najgoru životinjsku vrstu na planeti, i to mi niko ne može osporiti. I u pravu sam što mrzim ljudsku stoku. Ali želim da se pomirim sa bogom, a da to pomirenje nema nikakve veze sa ljudskom stokom. Jedino rešenje bila bi izolacija, tačnije bekstvo od sopstvene životinjske vrste, odnosno jadne programirane i primitivne ljudske stoke. Taj dan nije daleko. Nadam se da ću kad budem napustio ljudsku zajednicu, i njihov jadni i bedni dehumanizovani sistem, uspeti da se pomirim sa bogom. Isto savetujem svima onima koji ne konzumiraju meso, mleko i jaja, koji se hrane Sunčevom pranom, koji su konektovani na Akašu, i koje ova i bilo koja druga država ne može naterati da kupuje i konzumira lekove i industrijsku hranu, odnosno da se obrati za pomoć doktorima koji ne služe za to da ljude izleče, već da ih leče, tačnije pretvore u zavisnike od nekakvih lekova, na koje ja istresem kesu, jer mi uopšte ne trebaju, kao i na mafiju u belim mantilima. Nema više zaliha, sve je potrošeno, i sad sve svinjske države i njihove svinjske vlade idu na to da otimaju od ljudi ono što im je još preostalo. Jedan prijateljski savet svakome ko ima deviznu ušteđevinu u nekoj od banaka: podignite štednju što pre, jer će uskoro biti limitiran iznos koji se može i sme podići. Obični ljudi, malo veći od životinje “misle”. Nadljudi, odnosno oni koji se hrane pranom, a ne mesom, mlekom i jajima, kao i industrijskom hranom sa kodom HACCP, “vide, čuju, znaju, osećaju, doživljavaju i percipiraju”. Oni koji ne žele da vi vidite svojim očima, čujete svojim ušima, osećate svojim čulima, doživljavate i percipirate stvarnost kakva ona jeste, hoće da vas drže na nivou malo većim od životinje, kako bi vas kontrolisali... Gledajte u Sunce (solarna joga, sungazing) i oslobodićete se sistema za sva vremena...

Pogledajte prilog 445523

Namaste.
 

Back
Top