Alkohol nije bezazlen!

Naslov ovog teksta je upućen onima koji su ljubomorni, ja nisam. Ako nastavite čitanje sami ćete da dođete do tog zaključka. Ene, prošlog vikenda se to zbilo u zemlji seljaka na brdovitom balkanu. Došla kod mene ona moja sa oblinama, ja narafski kupio i rakiju i pivo. A tu bio i komšija koji je pio sa nama. Posle par sati bejah fino pijan a ova moja sa oblinama mtva pijana. I odosmo moja lepa i ja da spavamo, a tek sutradan saznah za događaje od te noći. Ja zaspao kao i svaka pijana muška svinja, a pošto kada sam pijan hrčem ova sa oblinama nije mogla da zaspi. I otide do komšije da spava, zar nisu moja shvatanja liberalna? I kao što to biva kada ti dođe komšina djeva , psata i guzata na vrata, komša joj ponudi da prespava. Samo slabo su oni te noći i spavali. To sam saznao sutradan kada smo ova moja i ja pili kaficu uz rakijicu. Kaže ona da je bila pijana i da je legla da spava. I komša ostvario poen na domaćem terenu. Ona plakala dok smo pili rakijicu uz kafu, te to nije njen običaj , te to se njoj konzervativnoj ne dešava ... A ja samo radi utehe joj kazah da nije ono sapun pa se potroši. I reših da proverim ima li tu šta i za mene. I bilo je! Više puta tog dana! Dakle, ljubomorci ne napijajte devojke zbog sexa, da ne prođete kao ja.
:rotf:
 

Back
Top