Eto, pomalo ...

Eto pomalo, nešto razmišljam. Mislim ako se tako može nazvati upotreba mozga posle 0,5 l rakije...ne bitno. Dakle nešto se zamislih, vazda sam kukao kako me neće sreća u "onim stvarima" a sada eto pa poteralo. Imao jednu, ali bez "ženskih atributa" pa takva bila i veza. Bez "onih radnji i postupaka". Već se zamislih nad sudbom svojom, da mi rakija nije oduzela "moć govora", kada se pojavi druga. A kod nje, svega! I "napredna" i "nazadna", ma milina za provesti noć sa njom. I proveo sam, dokazao da nije "mučenica" kriva. U to ime se žešće napih! Ali ne lezi vraže, žene brak traže. A namerno su zato moja meta raspuštenice, sve misleći kako su takve valjda shvatile da brak robija, pogotovo ovde i sada. Normalno, biram samo raspuštenice sa decom, dakle ostvarene i na planu roditeljstva. Da mi se ne dešava da zatrudni kao "slučajno slabo barata matematikom" pa loše izračunala one dane. Dobro i tako se nađoh i sa pomenutom koje ima i napred i nazad, kada poče i ona da me smara (što kažu mladi) o tome da mi je vreme da se ženim i pravim decu. Rekoh, jel sa Tobom?! A ona kaže da je ona matora, a isto smo godište, zato sam joj i rekao onomad da za nju imam orginal rezervni deo... Ali da sam ( o Bože svašta) pametan, kulturan i da svetu nedostaju takvi. Slažem se da svetu nedostaju ljudi sa pomenutim ali da sam ja takav, u to čisto sumnjam. Eto nije lepo kada samo maštam o nekim ženama a eto ne da mi se ni da ostvarim časnu kres varijantu. A nikada ni jednoj nisam govorio da ću je voleti dok nas smrt ne rastavi, valjda jer nisam ubica. Ali naiđu tako vremena kada ja progovorim, kada mi se posreći ali se niko od toga ne obogati. A samo sam hteo da se malo "družimo", kako se to popularno kaže u oglasima te sorte. Posle svega ponekad pomislim da je ipak za mene bolje da budem "sam svoj majstor".
 

Back
Top