OBAVEŠTENJE!

Kucov.JPG

Ne odazivam se uopšte na Džeki i uvek sam mrzeo to ime. Vlasnici uopšte nemaju decu i nisam pod terapijom, pre su oni. Uvek sam morao da ih čekam da se vrate sa posla da bi me pustili napolje a i to su radili kao da sam im najgori čovekov neprijatelj. Ja sam pobegao od njih zato što me nisu voleli a i davali su mi onu hranu iz kesice što su kupili u prodavnici. Da valja ta hrana oni bi je jeli bez mene kao sve ostalo. Ako ih vidite kažite im da sam otišao u inostranstvo. Lepo mi je kod kontejnera a i ova deca me vole.

Džoni
 
I za ideju,i za pretpostavku kako bi on to uradio i za prepoznavanje jedne velike istine i za "obavestenje" o jednoj velikoj istini,i za ove tuzne oci na slici na kojoj nije Dzeki - velika petica....i Sretna ti Nova,Srpska Pravoslavnaz:bv:
 
15.

Gle uzmiče, al ne mora
ja ga ničim sad ne teram
Jedan šarov iz mog šora
bojeći se "šta mu spremam"...............

Samo osmeh pogled oka
želeo sam da mu pružim
Jurnu name u dva skoka
ja pobegoh, al ne "žurim"..............

Sustiže me na kraj sela
dotače me pogled okom
Sa osmehom neba vrela
te nestasmo svojim tokom.

ZK

Da ...........teško je biti ZATVOREN i USKRAĆEN od drugih...još teže od samoga sebe uz prividnu slobodu...............za samopregorno ukazujuće na ukazano.................DESET.........mada pišu 5..........SREĆNA TI PRAVOSLAVNA NOVA GODINA.................z:poz:
 
Poslednja izmena:
Браво Џони! Добро је да си барем ти нашао смелости да начиниш одлучан корак и окончаш са конформизмом и компромисима.
 
Па шта сам ја рекла, него да је одлучио да прекине с компромисима и конформизомом, на шта се сводио његов дотадашњи живот. Изабрао је "некомфорну" љубав.
 

Back
Top