Istinita erotska prica III

Duga putovanja vozom su mi uvek budila neko specijalno raspolozenje...Narocito kada bih isao na more, pa smo se u voz u N. Sadu ukrcavali po podne, a stizali sutra u zoru u Split. Putovanje je trajalo celu noc....

Elem, jedne godine kada sam se ukrcao u voz, pronasao sam na veliko zasovoljstvo prazan kupe. Usao sami nabacio ono malo mojih stvari na resetke gore gde se stavlja prtljag.

Navukao sam zavese i zakljucao vrata i taman kada sam hteo sa zadremam - neko zakuca na vrata.. Cuo sam neku zeni kako u hodniku vice: "Evo ovde nema nikoga, ima mesta!" Otvorio sam i usla je neka tetka sa dvoje muske dece, taman pred pubertetom. Kad sam ih video shvatio sam da je vrad odneo salu i da cu imati zanimljivo putovanje...

Taman su oni svoje kufere i kutije rasporedili na mesto za prtljag, kada ponovo neko zakuca...."Ma sta je sada ovo, pa ovo ce se dupke napuniti!" panicno sam razmisljao...

Ovoga puta udje neki mlad par, on visok, bubuljicav i ruzan kovrdzave kose i pacovskih usana, a ona plavokosa, malo punija, ali bas onako kako se to pravim muskarcima dopada...Pricali su izmedju sebe madjarski.

Ona sede do prozora, naspram mene, a muz ili momak pored nje. Pitao sam ih gde putiju, odakle su, a oni mi odgovorise da su iz Novog Sada i putuju na odmor u Split...

Madjarica mi se cudno osmehivala sto je moj muski radar odmah nepogresivo detektovao...

On je od negde izvadio nekakvu rakiju, palinku i ponudio me sa njome. Popio sam gutljaj da ga ne odbijem, a on je bogami otpio dobro...Svakih 15 minuta je natezao dok flasku nije priveo kraju...Videlo se da je "tezak"....

A Madjarica i ja smo pricali divne price, o letecim tanjirima i vanzemljcima...Samo ja mogu da budem tako zanimljiv kada zelim, Ona je slusala, zijala, krivila vratic, a bradavice na sisama su joj se izdajnicki krutile, sto se videlo kroz pripijenu majicu... Padala je noc, a mi smo jos bili puni razgovora...Madjar je vec zaspao oslanjajuci glavu na nju iako joj to ocito nije prijalo..

Deca od one zene su bila nesnosna, skakala su po kupeu, penjala se u prostor za pakete, ali su se oko 22 casa zamorila i zaspala....

Na kraju, zadremao sam i ja....Kada sam se trgao u kupeu je bio mrak...Pogledao sam na sat...Jedan posle ponoci...Svi spavaju....

Samo Madjarica ne spava....Gleda me, fiksira....Cuti...Ali, "oci joj govore"....

Polako se dignem i dam joj znak glavom da podje za mnom....Nista nije odgovorila....Izasao sam na hodnik, nigde nikoga, samo voz ritmicno juri kroz noc...Kroz minut izadje i ona za mnom....

Isao sam napred, prema kraju vagona gde je WC....Pricekao sam da me stigne...Neznoi sam je gurnuo u WC i ja sam usao...Odmah smo poceli da se zvalavimo i ja da joj zadizem suknju...Nista nije rekla, nego mi je vredno otkopcavala kais na pantalonama...

Ubrzo smo pokusavali, uspaljeni seks s nogu....Nije islo...Mali prostor....Onda se ona okrenu i uhvati se za slavine i cevi koje dovode vodu za pranje ruku. Konacno je uspelo s ledja....Ubrzano je disala i prebacivala je teziste s noge na nogu...Trajalo je kratko, zestoko, ali - super....Znala je dama kako se te stvari rade...Bice da joj nije bilo prvi put?

Taman kada smo igru priveli kraju i sredjivali se da izadjamo iz WC, neko zakuca na vrata...Neki chicha...Kada smo izasli onako rascupani zajedno, chicha se samo razrogacio...Jos kada sam rekao ljubazno "Dobro jutro gospodine!" - skoro se onesvestio.

U hodniku je bilo hladno...Usli smo u kupe i ja sam joj pomogao da sedne na svoje mesto, uz dragog. I ja sam seo na svoje i slatko zaspao....

U cik zore nas je probudio kondukter: da pokazemo karte....Upalio je svetlo u kupeu i svi smo se rasanili...

Madjarica mi se ispod oka osmehivala...Madjar je ponovo dohvatio flasu...Posle me je nudila pohovanom piletinom koju su poneli na put....Uzeo sam jedan batak....Rekla je da promenemo broj telefona....Dao sam joj moj, pogresan naravno.....I ona je meni dala svoj...U Kastelima smo se ispozdravljali i izrukovali...

U Splitu ja sam krenuo da trazim autobus za Omis, a oni neki hotel u Splitu..

Stavio sam ruku u dzep i izvadio njen broj telefona...Nasmejao sam se, zguzvao ga i bacio.....
 

Back
Top