Pustolovina života

Bila sam previše komplicirana i osjetljiva.
Nekako previše divlja i svoja.
Ljubio si me kao da sam ti bila najpotrebnija.
Vodili smo ljubav svakim dodirom i dahom.
Moja si nesavršeno savršena tajna ispisana u svakoj pori
i sačuvana u svakom kutku moje duše.
Seciram sjećanja.
Režem ih na komadiće i proučavam.
Bio si otkucaj mog srca,
moj dah i treptaj - sve si to bio.
Bili smo dvije duše koje su se morale susresti
da bi jedna drugu uzburkale.
Možda je ipak potrebna oluja
kako bi se jedra okrenula u pravom smjeru.
Samo šuti... psssst...tajno moja...
Tišino moja...
Tko zna?
Možda je pustolovina života tek započela.
 
Čitam šta pišeš i pitam se šta sam to je postao ebote kad ženama ne verujem ništa.Čudovište nekakvo svakako,koje sve pogrešno shvata kad zamišlja da je svaka od vas lovac što muške u zamku hvata a kad ne uspe onda glumata da je bol i tuga obuzima pa to toliko dobro radi da poveruje i sama.I to izgleda veruju svi samo ne mogu ja o sudbo prokleta:worth:
 
Ono sto bar na ovim nasim prostorima,"upada u oci",to je nekakav intelektualni nesklad,izmedju zenske i muske populacije.Koliko sam ja do sada
opservirao,zene,pogotovu mlade zene,u ovoj Srbiji,na visem su intelektualnom i osecajnom stupnju,u odnosu na muskarce,njihove potencijalne
emotivno -ljubavne partnere. Sve nesuglasice,koje se javljaju izmedju ove dve populacije,uglavnom,imaju isti uzrok.Taj uzrok,to je nemogucnost
da muskarci,na odgovarajuci nacin,mogu da odgovore,na suptilne zahteve devojaka-mladih zena,sa kojima su u kontaktu.Devojke su nekako
inteligentnije,i vrlo je primetno,vec i povrsnom posmatracu,da nadju adekvatnog,obrazovanog i osecajnog partnera.Muskarci sa ovih prostora,dosta
su grubi i malo neotesani,u svom ponasanju.Devojke,uglavnom,vole fine osecajne muskarce,koji bi im prilazili,sa nekim,vise poetskim pristupom.Sto se tice gornjeg poetskog teksta,imam samo reci hvale i zadovoljstva,sto sam imao priliku da se sa njima upoznam.
 
Poslednja izmena:

Back
Top