Ne povećavati penzije!




59qr4j07oiqijksht6o2.jpg




Zašto ovo kažem? Razlog je jednostavan.Svakoga dana
u rijalitiju Parovi uglavnom se javljaju penzionerke kako bi podržale
svoje favorite.Šta znači ta podrška? Čekanje da ih uključe u program
po 30 i više minuta, davanje novca za glasanje i ono što moj mozak
ne shvata da te raspaljene babe koj se poistovećuju sa sisatim
starletama(od kojih većina ima sponzore uglavnom iz kriminalnog miljea)
ladno kupuju istim tim guzatim i golišavim devojkama garderobu i po kilo
čokolade kako bi im bile lepe i zadovoljne, što bi reko naš narod
“mažu dupe masnim guskama”, a gde god se okreneš iste te babe
kukaju kako su im penzije male.

Predlažem da poreski organi izvrše uvid u telefonske brojeve tih uključenja
i svakoj napaljenoj babi umanje penziju. Očigledno je da imaju više nego
što im treba. Ovako se stiče utisak da penzioneri toliko imaju da ne znaju
šta će sa novcem?!

A to što se nevaspitane voditeljke sprdaju sa njima neću ni da komentarišem
jer to je najmanje što zaslužuju.


 
Nikako to ,ja bih im za te troškove dao neke poreske olakšice,il nešto slično,jer one odvajaju od usta da podrže žensko umeće što svet pokreće ko što dede vole npr.fudbal da glede ili da navrate u kladionice,il da pišu protiv ženskog oblačenja tj svlačenja na blogovima Krstarice:lol:
 
Poslednja izmena:
Atlas;bt302638:
Nikako to ,ja bih im za te troškove dao neke poreske olakšice,il nešto slično,jer one odvajaju od usta da podrže žensko umeće što svet pokreće ko što dede vole npr.fudbal da glede ili da navrate u kladionice,il da pišu protiv ženskog oblačenja tj svlačenja na blogovima Krstarice:lol:

Odvajaju od usta,nista im tamo ne smeta...
Kupuju im najkrace suknjice,podrzavaju,
placu sa njima.One jedu blitvu a kupuju
cokoladu i pistace "masnim guskama" :D
 
Sibirski, u pravu si. Smanjiti im penzije i to drakonski.
Dokone, raspaljene babe kojima fali da ne kazem sta...
Prva moja majka je oplakala onu Suboticku... i njenu muku.
Ne bi zaplakala za mnom, nije me ni pogledala kad sam lezala bolesna pod visokom temperaturom, jer Boze moj, ne dajem joj pare za komunalije, davala bih da imam, ali ne radim, pa nemam da joj dam... nece da prica sa mnom, ali zato gleda parove svaku dan i noc.
Jos samo da pocne da ih zove telefonom...
Samo da dodam da ja ne smem da koristim (njen) fiksni.
Zato, babcima smanjiti penzije.
Da ne bi ostavljale nepokretnu imovinu kojekakvom sljamu, a ne svome mesu i krvi.
To se bre uzivelo u "fabulu" radnje. Navukle se babe.
 
....ne kapira naša skudo umnost da je penzija lična imovina - a po ustavnim načelima cele vaseljene , ona lična imovina je neotuđiva......

...ali zato bi ovaj naš svet sa tuđom imovinom ovako , pa onako - patriotski raspolagao , uređivao , preuređivao , razvlačio , otimao , punio svoj štek....

.....zbog ovog i ovakvog većinskog kolektivnog svojstva , otimačine i pljačke zbog navodnih višuh ciljeva , politički razbojnici i kriminalci vladaće ovom državom večno i legalno pljačkati i otimati , od svih podjednako dobro - ponajpre od onih sića koje zagovaraju nekakvu višnju pravedniju raspodelu tuđe imovine !
 
Poslednja izmena:
123loncar;bt302645:
....ne kapira naša skudo umnost da je penzija lična imovina - a po ustavnim načelima cele vaseljene , ona lična imovina je neotuđiva......

...ali zato bi ovaj naš svet sa tuđom imovinom ovako , pa onako - patriotski raspolagao , uređivao , preuređivao , razvlačio , otimao , punio svoj štek....

.....zbog ovog i ovakvog većinskog kolektivnog svojstva , otimačine i pljačke zbog navodnih višuh ciljeva , politički razbojnici i kriminalci vladaće ovom državom večno i legalno pljačkati i otimati , od svih podjednako dobro - ponajpre od onih sića koje zagovaraju nekakvu višnju pravedniju raspodelu tuđe imovine !
Da se poštuje to što govoriš ti sad ne bi ni primao penziju jer ti penzioni fond propao,isparioo,sad primaš penziju iz kredita koji će otplaćivati neko drugi ,dakle uzimaš tudje ebote,shvati jednom ,ne mogu da ti objašnjavam više.A višu pravdu za propali fond traži po institucijama tamo gore,al od te pravde nema love:lol:
I kad je to imovina na Balkanu bila sigurna i neprikoslovena:roll: Naprotiv bila je stalno pljačkana:(
 
Poslednja izmena:
Linejna;bt302642:
Sibirski, u pravu si. Smanjiti im penzije i to drakonski.
Dokone, raspaljene babe kojima fali da ne kazem sta...
Prva moja majka je oplakala onu Suboticku... i njenu muku.
Ne bi zaplakala za mnom, nije me ni pogledala kad sam lezala bolesna pod visokom temperaturom, jer Boze moj, ne dajem joj pare za komunalije, davala bih da imam, ali ne radim, pa nemam da joj dam... nece da prica sa mnom, ali zato gleda parove svaku dan i noc.
Jos samo da pocne da ih zove telefonom...
Samo da dodam da ja ne smem da koristim (njen) fiksni.
Zato, babcima smanjiti penzije.
Da ne bi ostavljale nepokretnu imovinu kojekakvom sljamu, a ne svome mesu i krvi.
To se bre uzivelo u "fabulu" radnje. Navukle se babe.

Jesi videla kakve je razmere to dobilo.
Hoce da prepisuju stanove onim idiotima
kojima su Parovi sigurna kuca.Imaju da jedu,
gde da spavajui jos rehabilituju od raznihh
grehova a svoju decu ne razumeju.Kriminalci,
narkomani,psihicki bolesnici su im postale
zvezde a babe ih uzdizu do zvezda.
 
123loncar;bt302645:
....ne kapira naša skudo umnost da je penzija lična imovina - a po ustavnim načelima cele vaseljene , ona lična imovina je neotuđiva......

...ali zato bi ovaj naš svet sa tuđom imovinom ovako , pa onako - patriotski raspolagao , uređivao , preuređivao , razvlačio , otimao , punio svoj štek....

.....zbog ovog i ovakvog većinskog kolektivnog svojstva , otimačine i pljačke zbog navodnih višuh ciljeva , politički razbojnici i kriminalci vladaće ovom državom večno i legalno pljačkati i otimati , od svih podjednako dobro - ponajpre od onih sića koje zagovaraju nekakvu višnju pravedniju raspodelu tuđe imovine !

Kapiram ja loncar odlicno da je panzija
licna imovina.Znam i da je sramno mala,
ali vidim da ti koji cvile i traze vece panzije
poklanjaju jedan deo te sirotinje sljamu.
Jeste penzija njihova ali kad je tako olako
bacaju nemoj bar da kukaju da je mala...

Odvajaju pare da bi pomogli Maci Diskreciji
da snimi novu pesmu...tuga... :roll:
 
Atlas;bt302646:
Da se poštuje to što govoriš ti sad ne bi ni primao penziju jer ti penzioni fond propao,isparioo,sad primaš penziju iz kredita koji će otplaćivati neko drugi ,dakle uzimaš tudje ebote,shvati jednom ,ne mogu da ti objašnjavam više.A višu pravdu za propali fond traži po institucijama tamo gore,al od te pravde nema love:lol:
I kad je to imovina na Balkanu bila sigurna i neprikoslovena:roll: Naprotiv bila je stalno pljačkana:(

Uvek su nove generacije otplacivale stare dugove.
To je vazda bilo i bice.A sto se tice penzionih
fondova uvek su pljackani bas kao i veliki sistemi,
koji se pljackaju i danas pred ocima svih i nikom nista.
Koliku Bajatovic ima platu? Kako to da ne moze niko
da ga skine sa stolice koju je "uhapsio"?
 
.....đinđivizam i koštunicizam zagovarali su podvlačenje crte i lagalizaciju zatečenog stanja......a to je karađorđevićki apisovana pravda.....naročito razbojništvo je mirenje sa njom i zagovaranje novi pravedniji vid pljačke......
...stoga pravda neće još za koji vek da stanuje međ nama......ako je hoćemo , mora svakom razbojništvu da sudimo , bar u poslednja dva veka - a to znači da ukinemo instituciju zastarevanja razbojništva bilo koje vrste......
.....pa tako treba suditi i ovima što plačkaju penzioni fon ceo vek ipo !.....

....a ko je lud nek poklanja svoju imovinu - crkvi , državi , sirotinji , bilo kome.....velika imanja se prepisuju i na životinje.....

....no problem prostačke kulture , rijaliti države , ne rešava se smanjenjem penzija i plata - selektivno po ovoj ili onoj patriotskoj pameti....ako imate onu stvar ili ljudskost , ajd da zveri stanemo nogom zavrat....ajd da budemo barem jedne godine Sv. Georgije i ubijemo tu aždahu - rijaliti politiku , kulturu , patriotizam i njegov intelektualizam......
....ovako zaista je amoralno u ime pravde zagovarati još jedan krug nepravde i zverstva - po sili zakona rijaliti većine....bedno je - keve mi !
 
123loncar

ne rešava se smanjenjem penzija i plata - selektivno po ovoj ili onoj patriotskoj pameti...

Uh bre 123loncar mnogo si me bukvalno shvatio.
Ja se kao i uvek samo smejem jednoj trentnoj pojavi.
Recima selektivno i patriotski ovde nema mesta jer
o tome nisam pisao. Da te podsetim,pisem o
"napaljenim babama" koje u ovom slucaju nemaju
nikakve veze sa politikom vec sa Parovima.
 
,,,,nit sam tebe bukvalno shvatio , nit sam ličan......u sklopu zajebancije o "napaljenim babama" , na površinu pliva predlog o selektivnom smanjenju penzija , koji je nekako prihvaćen - ne samo u ovom blogu , već je sveprisutan višegodišnji stav na krsti....posve je normalno reagovati !

...."napaljene babe" su kulturno vaspitni fenomen , koji je sa orvelovskim velikim bratom nagovešten a u "konje ubijaju zar ne " popularizovao....a kažem popularizovao , jer nije jasno , kao pojava osuđen , nit društveno istrebljen - već je stvar razvijana do totalitarne rijaliti kulture - gde šljam . ološ i džiberaj postaju uzorni , a njihovo ponašanje uzorito......
....u takvoj kulturi moguće je otimanje imovine bez sankcionisanja takve otimačine....

....a selektivna otimačina imovine ( plata , penzija , kuća , mašina , mehanizacije i mnogo toga ) prisutna je i širi se.....pa svaki takav predlog , makar i iz zajebancije , kao tamo nekve , nije ništa drugo do zagovaranja razbojničke države !

....da je pao predlog da se "napaljene babe " , a glavu dajem da ima i po koji "napaljeni deka" - koji se razbacuje imovinom kao publika u filmu "konje ubijaju zar ne" , podvrgne stručnoj ekspertizi , sa kojom bi se ustanovilo njegovo racionalno raspolaganje imovinom ( a međ tom piblikom ima i mlađih koji se razbacaju imovinom , koju mnogi otimaju od roditelja ) , pa eventualno određivalo i starateljstvo ---- verovatno bih se priključio blogerskoj kampanji ; i još bih dodao da se krivično gone organizatori ovakvog iznuđivanja imovine zavedenim i izmanipulisanim građanima !

....ja sam izneo samo svoje reakcije kroz moje već poznate stavove - jer za mene svaki javni poziv , pa i na zajebanciju , je politički događaj koji proizvodi za i protiv gledišta i stavove.....
.....nema ljutiš Sibirski....nisam ličan . duše mi !
 
Poslednja izmena:
123loncar;bt302655:
,,,,nit sam tebe bukvalno shvatio , nit sam ličan......u sklopu zajebancije o "napaljenim babama" , na površinu pliva predlog o selektivnom smanjenju penzija , koji je nekako prihvaćen - ne samo u ovom blogu , već je sveprisutan višegodišnji stav na krsti....posve je normalno reagovati !

...."napaljene babe" su kulturno vaspitni fenomen , koji je sa orvelovskim velikim bratom nagovešten a u "konje ubijaju zar ne " popularizovao....a kažem popularizovao , jer nije jasno , kao pojava osuđen , nit društveno istrebljen - već je stvar razvijana do totalitarne rijaliti kulture - gde šljam . ološ i džiberaj postaju uzorni , a njihovo ponašanje uzorito......
....u takvoj kulturi moguće je otimanje imovine bez sankcionisanja takve otimačine....

....a selektivna otimačina imovine ( plata , penzija , kuća , mašina , mehanizacije i mnogo toga ) prisutna je i širi se.....pa svaki takav predlog , makar i iz zajebancije , kao tamo nekve , nije ništa drugo do zagovaranja razbojničke države !

....da je pao predlog da se "napaljene babe " , a glavu dajem da ima i po koji "napaljeni deka" - koji se razbacuje imovinom kao publika u filmu "konje ubijaju zar ne" , podvrgne stručnoj ekspertizi , sa kojom bi se ustanovilo njegovo racionalno raspolaganje imovinom ( a međ tom piblikom ima i mlađih koji se razbacaju imovinom , koju mnogi otimaju od roditelja ) , pa eventualno određivalo i starateljstvo ---- verovatno bih se priključio blogerskoj kampanji ; i još bih dodao da se krivično gone organizatori ovakvog iznuđivanja imovine zavedenim i izmanipulisanim građanima !

....ja sam izneo samo svoje reakcije kroz moje već poznate stavove - jer za mene svaki javni poziv , pa i na zajebanciju , je politički događaj koji proizvodi za i protiv gledišta i stavove.....
.....nema ljutiš Sibirski....nisam ličan . duše mi !

Ima i napaljenih deka al su mnogo retki i njih
uglavnom dovode u studio da bi se sprdali sa njima.
Ne ljutim se ja ni malkice a ako u tom rijalitiju ima
politike a ima je to je sto i pored toliko pizdarija od tuca,
vredjanja po raznim osnovama i mnogo cega oni i danas
opstaju a da ono nacionalno telo RRA ili kako li se zove
uopste ne reaguje? Zna se i zbog cega. Pre neko vece
izbacise jednu ucesnicu jer se nedolicno ponasala sa
srpskom zastavom a drugu ostavise za slican prestup
Eto to je selektivno...Ova osta valjda ima boje dupe

18403150_1358012017622225_8464129555462837588_n.jpg
 
Izgleda da se tek u starosti svako pokaže ko je i kakav je...bio celog veka.Čak i ako uspe da se i dalje skriva izgled ga izdaje jer jasno pokazuje ko je i šta je.A žene koje su u mladosti lepše i zagonetnije od muškaraca u starosti su jasnije i često jadnije.:think:;)Mada ima i djavolskih baba što ,iako stare,pamte sva umeća i manire kao kad su bile mlade,što je po meni ok;):D.Po izgledu i ponašanju u starosti lako se mogu rekonstruisati likovi iz prošlosti ,odnosno karakteri koji su osobu oduvek činili:D
 
Мислим да велики део њих треба лишити пословне способности у редуковати располагање тим пензикама. Имамо социјалне службе којима то треба дати у задатак, па нека раде свој посао.
 
Роло Томази;bt302697:
Мислим да велики део њих треба лишити пословне способности у редуковати располагање тим пензикама. Имамо социјалне службе којима то треба дати у задатак, па нека раде свој посао.

Mislis da je to resenje?
 
SibirskiTigar;bt302701:
Mislis da je to resenje?
Мислим.
Знам много пензоса, и не може се генерализовати. Неки су лапнули, неки су болесни; неки су глупи, неки злобни; али, има их са савршеним редом у глави, фини и добри људи- немамо право да их увредимо таквим паушалним оценама...:)
 
Роло Томази;bt302702:
Мислим.
Знам много пензоса, и не може се генерализовати. Неки су лапнули, неки су болесни; неки су глупи, неки злобни; али, има их са савршеним редом у глави, фини и добри људи- немамо право да их увредимо таквим паушалним оценама...:)

Potpisujem :)
 

Back
Top