Menadžment nezadovoljstva

" * Nije ta tehnologija balkanski izum, daleko od toga. I ona je - kao i gotovo sve ostale tehnologije - uvezena sa Zapada, s tom razlikom što se na Zapadu menadžmentu nezadovoljstva pribegava u situacijama kada izbije neka kriza

Mali test. Mislite li vi da su naši državnici i njihova medijska pretorijanska garda vaistinu uplašeni od mogućnosti stvaranja Velike Albanije i da li vas je - na vest da je Velika Albanija tu, pred vratima - obuzelo osećanje samoodbrambenog gneva?
"

- See more at: http://www.danas.rs/dijalog.46.html...enadžment+nezadovoljstva#sthash.2JaZAkA2.dpuf

Ispada da ova tehnologija , prozapadna , u svojoj najbednijoj varijanti - ponavljačko prostačkoj formii koju joj daje naš elitizam , drži nas sve u šaci , bar dva zadnja veka !
Da , problemi se ne rešavaju zarad boljitka svetine !? Oni se projektuju , izvode i sa njima se upravlja , da podanicima iz dana u dan bude sve gore i gore , a projektantima , izvođačima radova i upraviteljima situacijom na terenu , bude sve bolje i bolje - kako njima , tako i njihovom potomstvu ! Među nama rečeno , ova opozicija i njena pozicija , evo četvrt veka teritorijalno nas patriotski proširuje , a po toj zapadnoj tehnologiji , geografski , iz dana u dan država se smanjuje ; a o ekonomsko industrijskom prosperitetu i da ne govorim ! Odavno smo probili kineski minimum minimuma , tonemo u bezdno !
A što se tiče aljabaneza , oni za veliku svoju aljbaneziju ne mora ništa da rade ! Jok more , sve će naši , crnogorski , makedonski i grčki veliko patriotski sinovi da urade , kao što su uradili u prošlom veku . Neka samo prave decu i uživaju - veliko je balkansko poluostrvo , trebaće mu stanovništvo bilo koje !
Što uzmanjka , popuniće kinezi !
 
Velika Albanija mi poslednjih dana i iz frizidera iskace
Ali nema sta tu da nas cudi,zna se ko kontrolise medije,i kome je potreban stalno nahuskan narod i kome je potreban stav "na gotovs" ,istom onom koji nam obecava bolji zivot,BG na vodi,Kineze,Arape,Indijce i ostale svemirske brodove koji ce vazneti Serbistan u nebesa
 
P.S. - zaboravih da napišem da će ovaj "kosmički autobus" po stiroporsko patriotskom AVeizmu biti živopisan u moskovskoj lavri , kao i onaj jučerašnji voz....ma niko kao mi......i ko još na carskim božanskim nebesima u ovoj vaseljeni ima svoju državu !?.......niko brate !....nebeska smo mi sila !
 

Back
Top