Da smeL

Svršio sam joj po plahtama, sve se zalijepilo. Rekla je da ih neće prati dok se ne vratim jer mirišu po meni. Već sam joj bio svršio po poplunu pa ga je morala nositi na kemijsko. Što da radim kad imam nestašan ***** ? Često mi pobjegne gdje ne treba. Moj sin od 17 god je živi pocjetnik. Ima to veze i sa time što nikada u životu nisam koristio goldone; to mi dođe kao da perem noge u čarapama, nekako bezze. Što se tiče kontracepcije, upražnjavam coitus interruptus, međutim, volim guslati do kraja pa ga izvadim tek onaj zadnji zaveslaj kada gotovo nije ni potrebno dovršiti rukom. E sad, to zna biti tricky, čak i risky, ali, kvragu, teško ga je izvaditi kad je najljepše. Zato volim kad su neplodni dani pa mogu svršiti unutra. Mislim da nema boljeg osjećaja nego svršiti u toplu,slasnu pičkicu. Volim je napuniti spermom a onda ga izvaditi i iscijediti ostatke po mufiću. Uvijek je lijep kontrast crno-bijelo, kad se sperma bjelasa na crnom čuperkiću. Cunilingus je pak priča za sebe, to bih mogao satima, naravno, pod pretpostavkom da ***** ne futa. Pod time mislim na ženin prirodni smel, naravno. Imao sam raznih cura, ovakvih i onakvih, ali ako mi ne sjedne njezin miris dole, ta veza nema neke budućnosti. Imao sam jednu curu, uvijek bi se otuširala neposredno prije sexa pa opet ništa. Nije mi pasao njezin miris i gotovo. Vrajži se miris razvio prvi od svih osjetila a još je i smješten "nezgodno" pa utiče na svašta. Zato nas ponekad mirisi vraćaju u sjećanje...
 

Back
Top