Sofija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Urbani Rambo

Sofija

Oceni ovaj blog
- Kakva odvratna babuskara !
- Nije ni čudo da sere o ljubavi, tako gadna, vjerovatno nije u životu imala nikoga. Pola stoljeća star đanf !
- Ali takvi najbolje znaju. Uvijek najbolje znaju oni koji nisu probali, koji nemaju iskustva.
- U njoj gori davno zatomljena, nikad u potpunosti ugašeno razočarenje. Druge su curice zanimale dečke ali ona nikada. Uvijek je stajala po strani, ostajala sama kada su dečki birali partnerice za ples. Njezino je srce prepuno ožiljaka i uvreda neobazrive djece što su je izrugivala i ismijavala. Njezino je srce otvrdnulo poput kamena, više nije kadra osjećati. Svoju je krutost prozvala religijom a uštogljenost disciplinom. Neispunjene emotivne maštarije iz tinejdžerske dobi zauvijek će biti prepreka, ostati nešto neispunjeno, klupko gorčine što raste, hrani se sobom.
- U šarenoj noći ona tiho jeca...
- Ne sviraj...nego ti meni reci što je tvoja ljubimica rekla ?
- Sjećaš se da sam ti bio rekao da mogu biti tri stvari ?
- Da se zaljubila...
- ... ili joj je dosadilo ili je neki njezin neriješeni strah.
- I što je bilo ?
- Strah ! U kombinaciji sa zaljubljenošću. Makar ona tvrdi da nije zaljubljena, ja to znam. Osjećam to, a čak i da ne, vidim kroz stotine sitnih detalja, kroz zagrljaj boje trešnje i tihi šapat namirisan muselinom.
- Više joj, dakle, ne smeta što gledaš druge žene ?
- Nije joj nikad zaista ni smetalo. Samo se uplašila ljubavi.
- Kako si joj objasnio ?
- Obrnutim primjerom: upitao sam je što bi bilo kada bi mene smetalo to što radi kao konobarica. Znam da muškarci sline po njoj, znam da ima takvih koji dolaze u njezin kafić samo da bi je gledali, maštali o njoj. Projekcija ljubavi na emotivnom platnu uma, zaogrnuta u plašt erotskih tekstura i trenutaka.

Pošalji "Sofija" na Facebook Pošalji "Sofija" na Google Pošalji "Sofija" na My Yahoo! Pošalji "Sofija" na Live Pošalji "Sofija" na MySpace Pošalji "Sofija" na Twitter Pošalji "Sofija" na Digg Pošalji "Sofija" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano