Ekete kurefte

- Ponekad žena namjerno izazove svađu da bi ustanovila koliko ti je stalo do nje. Ništa čudno, malo nas testiraju da vide kako dišemo…
- Hoćeš reći da sam je trebao nazvati drugi dan ?
- Naravno , kad si zvao ?
- Za tjedan dana...
Nasmijao se grohotom, držeći se pritom za trbuh. Kada je završio, neko me vrijeme gledao sa nevjericom, kao da ne vjeruje što je čuo, ali moj ga je osmijeh uvjerio.
- Stvarno se nisi javio tjedan dana ?
- Pa što bih se javljao ? Žena se htjela posvađati, što je htjela, to je i dobila.
- Pa što si je onda zvao nakon tjedan dana ?
- Htio sam da ostanemo koliko-toliko prijatelji. Bar da nema zle krvi u prekidu. Nije htjela ni čuti. Čak mi je rekla da je više ne pozdravljam na cesti.
- A tjedan dana prije bili ste u sretnoj vezi ?
- Tako je. Bilo nam je super zajedno, barem je meni bilo: opušteno, bezbrižno, uz puno, puno smijeha…
- I sve je palo u vodu…
- …zbog njenog testiranja, kako ti kažeš. Javila se dva tjedna nakon mog poziva , kaže da možemo biti prijatelji ako želim. Nisam ništa odgovorio…
- Više ne želiš prijateljstvo ?
- Imam već pregršt takvih, to su osobe koje nisu iskrene same prema sebi.
- Kako to misliš ?
- Ako ti osoba ne zna odgovoriti na pitanje što želi od tebe, znači da je neiskrena i ne zna što želi. U stvari, kod žena je situacija takva da kažu jedno a žele drugo. Misle da će se vremenom stvari posložitii i sve će biti kako ona želi. To je za mene neiskrenost i ne želim imati posla sa time. Sit sam ženskih pokušaja manipulacije bilo kakvog oblika a ponajviše onog sranja da me žele promijeniti.
 

Back
Top