PERVITIN

Poznavaoci hemijske industrije , tvrde , da je njegovu proizvodnju prvo osvojio japan , na samom početku XX veka , a nešto potom nemačka država !
16-Crystal_Meth-Pervitin-2-1024x314.jpg

Boemski kristal , kristalni met - kako su ga zvali , stvorio je međ obe nacije , neviđene fanatike koji su postavili repere u negativnom smislu za taj pojam ; jer je distribuiran na državnom nivou kao svakodnevna patriotska obavezna bombona . Ostalo je zabeleženo da je mešan i sa čokoladom , te je poznat kao pilotski slatkiš ili kao podmorničko slatko sledovanje . Naravno , u ratu je mešan i sa alkoholom - i raznoraznim tekućinama , pa čak i sa špiritusom !
Savezničke države , priznaju da su slične anfetamine koristili , u čistom neškodljivom obliku - strogo kontrolisano , pod nadzorom vojnih lekara , a civilnom stanovništvu bilo je gotovo nemoguće da dođe do ovakvih medikamenata ; za razliku od fašističkih država ! Sudeći po ratnim podvizima , naročito nakon 42 . , koje je izvela saveznička vojska , te po ratnoj proizvodnji koju je dalo njeno stanovništvo , ostaje samo da verujemo pobednicima na reč !
Za fašističke vojnike , pouzdano se zna da je boemski kristal dugotrajnim korišćenjem izazivao bolest zavisnosti i velike psihičke probleme ; dok za savezničke anfetamine , moramo da prihvatimo tvrdnju pobednika da su samo kontrolisano podizali psihofizičke sposobnosti ljudstva !

Tvrdi hladnoratovska propaganda , sa sorošovskom jevrejštinom , da u hladnoratovskom periodu proizvodnju "BOEMSKOG META" preuzima hemijska industrija čehoslovačke , u svetskim razmerama , mada ne može ni jedna zemlja da se zakune da nije ovladala takvom proizvodnjom , te da njeno stanovništvo ne koristi iste ili slične supstance legalno , polu legalno i nelegalno !
 
Eh,dragi moj Loncar,unistili su nam hranu.Tako da nam ova sredstva dođu kao spas.Inace ne znam da li ste primjetili da su ovi globalisti razdvojili hranu i jekove,tj ono sto sada nemamo u hrani daju nam u lijekovima vrlo sumnjivog kvaliteta.Ili nam jednostavno poturaju kukuruzni skrob u probioticima.Zavisno od proivođaca do proizvođaca.
 
....ma hemija i biologija su čudo - Gospođo.....ja to ne pratim ( ma gotovo ništa i ne pratim , onako revnosno , studiozno - već više zombira ) - džaba .....ova me stvar zaokupila i palo mi kao kec na desetku otkriće masovne narkomanije u XX veku.......drogirali su zlotvori stanovništvo , pa ih ubacili u ratne mašinerije , ap tako drogirani jedni kao oslobodioci čine čuda , dok drugi kao zlotvori čini isto takva čuda.....
....dok sam odrastao , stalno su mi spočitavani njihovi herojski podvizi....prosto sam bio frustriran tim njihovim podvizima , koje su činili , jeli u ratu i ratnim uslovima , a meni eto to ne ide u miru i nekakvom blagostanju......i taman kad sam se pomirio sa svojom minimalnoću i njenom minornošću , otkrivam da su bili drogirani , kontinuirano i masovno.....
...iskren da budem , za vreme ovih poslednjih balkanskih ratovanja , nisam ništa liznuo - čak sa i alkohol izbacio iz upotrebe ; rekoh ako se gine , hoću da budem u tim danima i u tom trenutku svestan i racionalan....ljudi oko mene gutali su sve i svašta da se smire....mnogi danas gutaju te stvari na recept - bez njih gube moć kontrole nad telom i umom.......i tako.....sa ovim i nekim sličnim saznanjima o prošlim vremenima , izgubio sam taj strah od neuspeha i povratio delimično samopuzdanje , ili pak neku veru u sebe.....
....tek zna da nema čuda , nema ratnih ni radnih heroja - već vladajuće zlo koje ne preza od ničeg !
 
Kako stoje stvari kod nas , u vezi ovog pitanja ? U vreme slobizma , kažu da je ovo išlo kao alva ! Stanovništvo gutalo : sa vodom i bez vode sa zozovačom ; uz viskiće , kućna radinost i domaća proizvodnja ; uz sokiće a i našte ! Kako je ko stigao , umeo i znao !
Bila su to nezaboravna vremena , kad je dop bio na dohvat ruke - kontrolisan od "službe" !
Koje službe ? Eh koje ! Pa zna se , nije valjda za ONO i DSZ !

Elem , i mi kao nekad nemci , gutali smo ovo i slična čuda zbog : takozvane mišićne relaksacije , smanjenja napetosti , uklanjanja teskobe i nemira , opuštanja i dovođenja u svojevrsnu "ekstazu" . Naravno , svi sa zvaničnog mesta , indirektno širili su verovanje da ova supstanca nema štetnih efekata po ljude i ne stvara zavisnost kod korisnika . To i dan dani važi kod običnog sveta , koji , gle čuda i buržoaske demokratije , ne može bez ove supstance !
" Procenjuje se da ove anksiolitike na svoju ruku pije svaki drugi građanin, a da se godišnje konzumira čak 20 tableta po osobi. Tako se u ,,,,,,, manjoj apoteci ,,,,,,,, svake nedelje proda između 300 i 400 kutija „bromazepama“ i čak 200 kutija „bensedina“,,,,,,,,,,,,,,,postavlja se pitanje da li smo zaista postali toliko bolesna nacija "

Klinci , naši naslednici , kažu , da smo se nacionalno nabildovali - naduvali , te im tri i više decenije ubijamo život tako naduvani ----- a ruku na srce , iver ne ide dalje od klade , pa eto oni se solidarišu sa nama , samo u moćnijem fazonu !

Belodana istina je da smo opijeni , i da štetne posledice te višedecenijske drogiranosti svakodnevno beleži crna hronika bulevarskih žutara !

Zbog svakodnevnih ubistava , treba reći da ove "bezazlene" smirujuće piluliške imaju negativne učinke : pa tako naglo prekidanje korišćenja ovog opijata može izazivati epileptičke napade , postaje se preosetljiv na buku i bol !
"Navučeni" na ove i slične piluliške , pored velikih i nesnosnih glavobolja mogu se osećati potišteno i smeteno, skloni su promenama raspoloženja i naglim izlivima besa , nekontrolisanim pokretima , a često i haluciniraju - gube pamćenje i u napadima besa ne mogu da se samokontrolišu !

Sve u svemu , treba o ovome razmišljati i biti spreman na sve eventualije , koje može ovakva masovna upotreba piluliški da priredi svima nama !
 

Back
Top