Eto, bez "***** ti!".

Moj Kum Četnik ima običaj da kada želi da naglasi važnost rečenice koju će kazati, da pre toga kaže "Bez ***** ti ...". Analogno tome i ja sam ovo pisanije mogao započeti baš tako, mogao sam ovo pisanije početi sa "Bez ***** ti". Ali nisam, jer je to ipak pomalo vulgarno, dobro de, nije za nas kolekcionare belih mišova što pred fajront razmenjujemo duplikate pod šankom. Ali jeste za neke ženske duše sa kojima se susrećem, i da budem iskren , koje su mi zapale za oko. A sklon sam da poverujem da sam i ja njoj. Nemate pojma o čemu pišem? Dobro, bar ponekad da budemo na istom....jer nemam ni ja. Ova slova govorim u tastaturu advokatu Jovanoviću, mom pravnom zastupniku. Bilo je to ovako, pre nekih dve ili biće 3 nedelje svratim u "Aman" da pazarim neke potrepštine za taj dan. Ok, znam da tamo prodaju GMO povrće i sve tome slično. Ali kao što kazah, svratim u "Aman" i tu se susretnem sa jednom ženom ili će biti devojkom?! ***** li ga, nije prstenovana a nije ni dete, tako da je moguće da je neudata žena. Elem (u daljem tekstu LM) valjda sam ju nešto pitao, đavo bi ga znao. I tu se to desilo, ne nisam izvadio pištolj i orobio radnju i uzeo zaposlene za taoce tražeći da mi se obezbedi helikopter inače ću na svakih 10 minuta ubiti po jednog zaposlenog! Kažem nije to, onda se desilo da mi je za oko zapala ta ženska osoba. Dobro, slažem se i sa mišljenjem onih koji ovo čitaju i koji znaju da sam dugo sam. Ali zaista nekako mi privukla pažnju, čime pitaj nekog drugog samo mene nemoj. I izađem iz radnje kupivši potrebno i dođem na stanicu autobusa kad ne lezi vraže eto i te osobe (POL : žnski, VISINA : oko 180 cm , TEŽINA : nepoznato, KARAKTER: nepoznato, ZNAK U HOROSKOPU: nepoznato, PROFIL NA FB: nepoznato) u društvu koleginica. I tako čekasmo Bus i dočekasmo. E a juče ja opet otišao u "Aman" (zaman), i uzeo glavicu kupusa i otišao da ju izvagaju. Vidim pored vage nema nikoga i stavim glavicu na vagu. Udaljim se i čekam. Vidim čoveka koji inače tu vaga robu kako nešto slaže na polici i reših da ga ne prekidam u poslu. Sve ko velim, subota je i imam si vremena.. Ali odjednom kao furija dođe (ne nije murija, jer koji će moj murija u Amanu) pomenuta ženska osoba visine oko 180 cm... i poče da prigovara ovom čoveku što inače vaga povrće. I čovek se trže, i priđđe vagi (ili se kaže vazi, nije mi poznato) . I izračuna cenu te glavice kupusa koju stavih u korpu. Odoh na kasu , platih i odoh miru doma svog. Da nisam u podznaku Devica (a do pre nekih 12 godina i inače) to bi prošlo tako, a ovako idemo. Zašto je ta ženska osoba reagovala na moje čekanje da se izmeri glavica kupusa? Zato što je videla da čekam na merenje. A kako to da je baš Ona videla da ja čekam ispred vage? Pa zato što je pratila moje kretanje kroz radnju. G. Herlok Šolms bi još dodao "Elementarno Votsone.". Ali ja nisam Herlok, ja ću samo ovih dana da odem u Taj "Aman" zaman i ponudim toj ženskoj osobi da ju dodam u svoj život. Eto BEZ ***** TI.
 
Eto,kako je zivot nepredvidljiv.Ta glavica kupusa,koju si kupio,i kao svaki posten gradjanin,prisao kasi da je izmeris,mozda ce promeniti
ceo tvoj zivot.Mogao bi taj svoj slucaj i da patentiras,u Zavodu za Patente.Nemas pojma,koliko ima usamljenih muskaraca,koji naprosto
ceznu,da se upoznaju,sa nekom potencijalnom zivotnom saputnicom.Trabalo bi samo,radi potpunijeg objasnjenja,da naknadno objasnis,
dali je ta glavica kupusa,koja je tako "talicna",dali je u pitanju,glavica slatkog,ili mozda kiselog kupusa.U zivotu,vrlo cessto,i neke sasvim
na oko.neznatne sitnice,mogu sasvim na drugu stranu da usmere ceo zivot.
 
Ha,muški nemaju pojma gde se navatavaju trebe...
Odeš lepo u veći i prometan butik i vrzmaš se oko haljuna žemskih i kao
razgledaš...Brzo naiđe prava,solo,pa još iz oka viri...Kažeš:"Sori,komšinici mi
rođus pa sam teo,a vaše visine i ostalo,pa sam da naslonite na vas haljinu
i kažete mi veličinu koju treba da uzmem---"
Nema te koja neće pomoći...
A ti uzgred da ti komšinica ružna ko lopov pa da je malo kao polepšaš...
E ,tu je gotova!z;)
 

Back
Top